Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy kis segitségre lenne...

Andrea Potloka kérdése:

Egy kis segitségre lenne szükségem.360L-es Juwel akváriumunk van .60db Neonhallal és egyéb tisztitó halakkal. Szeretnénk még más fajta halakat is venni. Esetleg valakinek van ötlete, hogy mi lenne ideális szinben és elhelyezkedésben egyaránt?!?! Thx

Figyelt kérdés

#neonhal #Juwel akvárium
2018. máj. 25. 09:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A poén az, hogy szinte mindig én válaszolok, kivéve a vitorláshal-ajánlgató nem én vagyok. a többi mind én-én-én.
2018. máj. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Konkrétan cm-ben nem gondolkodtam , de mondjuk nagyobbat mint egy átlag Molli . Nekem valahogy azok sem tetszenek és a Guppik sem :(

A Kék sügér tetszett még (volt 3db) , de nagyon érzékenyek és gyorsan elpusztultak :(

2018. máj. 25. 10:41
 13/16 A kérdező kommentje:
Péntek van és még munkaidő sok helyen ...
2018. máj. 25. 10:44
 14/16 anonim ***** válasza:
Az eredeti élőhelyen a vitorláshalak együtt élnek a neonokkal. Akárcsak a diszkoszok, de azok baromi igényesek.
2018. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Gurámik talán?
2018. máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 patterson ***** válasza:
a diszhal.info-n nézz körül,ott van leirássok fajtáról,mit-mivel-hogyan...
2018. máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!