Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik az ideális szobacica?

Melyik az ideális szobacica?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Milyen fajtákat ajánlotok szobacicának?

Olyan kell, amiből van kennel Magyarországon.

Az amerikai rövidszőrűt nagyon szeretem, de nem tudom, hogy mennyire preferálja s "szobacicaságot" és idáig kennelt sem találtam.

Várom a fajtákat, véleményeket!



2017. aug. 31. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám maine coon-okat tart és tökéletesen elvannak benti macskaként, nem nagyon érdekli őket a külvilág.
2017. aug. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, ráadásul úgy vettem észre, hogy nagyon kötődnek a gazdáikhoz, ha anya kimegy a házból, nyávogva keresik őt :)
2017. aug. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Brit macska,hasonlít az amerikaira és nagyon jól érzi magát lakásban. Elég népszerű fajta,így nagyon sok tenyésztő van az országban.
2017. aug. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém sima fekete házicica, de nagyon jól elvan idebent. Jön utánam mindenhova, elémjön amikor hazaérek. Szerintem sokkal többet számít, hogy mennyit van foglalkozva a cicával. Egyébkény fontos az ivartalanítás. Ivarosan minden kandúr szökne kifele.
2017. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk maine coon és ragdoll van. Ők nem olyanok, mint az átlag házimacskák. Emberhez ragaszkodnak és nem házhoz. Nem hajlamosak elcsavarogni sem, főleg a ragdoll nem. A maine coon pedig imád fürdeni és "beszélgetni". Sokkal szebbek és okosabbak, mint minden házimacska, akit ismerek. Szelídebbek is. Nyugodtan mehetnek kisbaba, kisgyerek, kutya, tengerimalac, nyúl mellé. Leteszteltük.
2017. aug. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a kedves válaszokat!

Nekem volt már maine coon-om és "közönséges" házimacskám is, de mindkettőt imádtam! Szerintem is az a fontos, hogy szeretetben legyenek, akkor ő is szeretni fog téged! Bár az tény (és ezt én is tapasztaltam), hogy a fjta macskák jellem jobban kiszámítható (hiszen elvileg megfelel a fajtastandard-nek). A ragdoll cicán is elgondolkodtam, sok jót hallottam róluk.

2017. aug. 31. 14:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Perzsa most is az van nekem 3 is :D
2017. nov. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
fajtatiszta (!!!) orosz kék. őket nyugodt szívvel ajánlom. azért tettem felkiáltójelet a fajtatiszta után, mert ma minden kék/szürke cicára rámondják hogy orosz kék, pedig messze állnak tőlük. :)
2017. dec. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!