Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez miért nem számít állatkínzá...

Ez miért nem számít állatkínzásnak?

Figyelt kérdés

Mikor a teszkóban abban a kis akváriumban ott az a rengeteg nagy hal, hogy levegőt alig kapnak és egymásnak ütköznek folyamatosan... ez miért nem állatkínzás??? a halak talán nem állatok? vagy nem számítanak mert nem tudnak sírni meg ordítani hogy "ti barmok inkább öljetek már meg"?

Ez csak engem zavar?


2010. jún. 16. 18:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%
Ne is mondd, én mindig kiborulok ettől, messzire elkerülöm a halpultot.
2010. jún. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
53%
Pedig még gerincesek is. Meg még a gömb akváriumot is megállapították hogy gáz. Érdekes tényleg... :S
2010. jún. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
100%
És ráadásul ezek után az emberek hazaviszik és megeszik őket! Szörnyű, hogy milyen világot élünk...
2010. jún. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
8%
Azért nem számít állatkínzásnak, mert a hülye Tescosok mindent megtehetnek!
2010. jún. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Karácsony előtti nagy halvásároknál mindig fellépnek az állatvédők. Nem hallottatok mér egyik évben sem róla? Ha valaki tudna egy jobb megoldást élőhal árusítására, már megoldották volna. Felmerült már, hogy élő halat ne áruljanak, de nagy volt az ellenállás a vásárlók részéről. Darabolva, esetleg fagyasztva sokkal drágább lenne. Én nem vennék soha tisztított, előre daraboltat, mert nem tudom, mióta van a pultban. Ritkán veszek halat, de akkor élőt.
2010. jún. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
*hallottátok még...
2010. jún. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
én fleg azt utálom amikor a szegény betták(sziámi harcoshal) kicsi poharkában vannak és még megfordulni sem tudnak belőle, ott rákérdeztem hogy miért nincs nagyobba mert hát nagyobb pohár is létezik mint 1 dcl-s, ők megvonták a vállukat. nagyon utálom az ilyeneket
2010. jún. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
Én kikészülök, amikor meglátom őket... Iszonyatos... Őket kellene berakni egy 2X2X2 méteres terembe, 10-12 másik emberrel együtt, és alig adni nekik levegőt, csak annyit, hogy pont túléljék, majd ahogy jönnek a vevők, egyet-egyet kivenni, levágni a többi ember láttára, és eladni őt "friss hús" gyanánt....
2010. jún. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nekem is szúrja a szemem, emiatt nem járok tescoba, ezerszer inkább spar vagy interspar. Én sajnálom a halakat is, nemcsak a melegvérűeket. Hiszeem, h nekik is fáj, ők is éreznek. :-(
2010. jún. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
94%

Engem is nagyon zavar! Igenis állatkínzás! És ha tehetném, én is tennék ellene! (Amúgy imádom a halászlét, de annak a receptjében nem szerepel, hogy megölés előtt kínozni kell a halat...)

Azt sem értem, miért lenne baj, ha csak pucoltat-daraboltat lehetne venni. Mert nem tudom, mióta van a pultban? Miért, a csirkecombról tudom ugyanezt? Ja hogy arról sem? Akkor miért nem veszünk inkább élő csirkét?

2010. jún. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!