Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez miért nem számít állatkínzá...

Ez miért nem számít állatkínzásnak?

Figyelt kérdés

Mikor a teszkóban abban a kis akváriumban ott az a rengeteg nagy hal, hogy levegőt alig kapnak és egymásnak ütköznek folyamatosan... ez miért nem állatkínzás??? a halak talán nem állatok? vagy nem számítanak mert nem tudnak sírni meg ordítani hogy "ti barmok inkább öljetek már meg"?

Ez csak engem zavar?


2010. jún. 16. 18:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Én is falusi vagyok,de ez akkor is állatkínzás!Olyan nagy dolog lenne még egy-két akváriumot odarakni,hogy azért legyen helyük?Nekünk 5 állatunk van(2 kutya,2 hörcsög és 1 víziteknős),imádjuk őket,és mindig a lehető legjobbat próbáljuk biztosítani nekik,szóval ez szörnyű,ami a Tescoban(meg az Auchanban!)van!A szüleim ezért sem oda járnak vásárolni(meg alapból nem is szeretik ezeket az áruhárakat).
2010. jún. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

szerintem is gusztustalan!!!

a múltkor ráadásul egy döglött példányt is észrevettem közöttük és a halpultos csávó, akinek szóltam még az én fejemet üvöltötte le hogy " Mit pofázol bele az én munkámba?!"

Amúgy sem túl szimpik ezek a szenvedő halak egy csomó stresszhormon termelődik bennük mire leölik őket a vásárló kedvéért, inkább megveszem a fagyasztottat.

2010. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
DEHOGY! hogy zavarna az összes pontyon annyi pikkely sincs mint egy normál balatoni tükörpontyon, véresre vannak szaggatva és literenként 6 hal van összezsúfolva! mit gondolsz hogy zavarna!?
2010. jún. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
És attól, hogy tudod, előtted verték agyon, jobb lesz az a zsíros, lábvízben rohadó hal?
2010. jún. 17. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ezt már én is leírtam: Az emberek azt hiszik, egészségesebb, frissebb, ha egy nemrég agyonütött halat tesznek este az asztalra. Az már más kérdés, hogy a lábáztatóvízben élő hal, amit telepumpáltak mindenféle szerekkel, és a táplálékhiány miatt még a pikkelyeik is kiestek (ahogy helyesen írta egy előbbi hozzászóló) mennyire számít egészségesnek egy átlagos, gyorsfagyasztott halnál, ami legalább normális, elfogadható körülmények közt nevelkedett. Én a csirkehúst is utálom, pont ezért.... az elfogadható érték négyzetméterenként 56 csirke, 31 nap múlva levágják őket, és elég naponta egyszer etetni őket, persze abba is belenyomják a szteroidokat meg minden sz*rt... Utálom ezt a marketinget...
2010. jún. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Az új állatvédelmi törvény szerint nem szabályos az, amit a Teszkóban / random multiban csinálnak.


Más kérdés, hogy vagy röhögve kifizetik az "aprópénz" büntetést vagy kibújnak a törvény alól jó ügyvédekkel, hogy pl. ráfogják, hogy ez nem állattartás, hanem kajatárolás, stb.

2010. jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!