Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » ■■Van egy gurámi párom (kék)...

PPguy kérdése:

■■Van egy gurámi párom (kék) meg 11 neon. Emellé szeretnék egy bicolort, stendhalat kinek hogy tetszik.160l sok búvohely. Megolható? ■■

Figyelt kérdés
2018. nov. 14. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Ne kamuzz. 112 literes. A bicolor meg 250 litertől tarható.
2018. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bamboocha466 ***** válasza:
100%

Én részben azért kezdtem bele az akvarisztikaba, mert türelemre tanit. Szerinted a te állapotodon is fog valaha segiteni?🤔


És a gurami párod+ 11 neon + stendhalhal eddig mind mind az 50 literes akidban éltek? Pont ma bukkantam egy kommentedrw, ahol írtad, hogy nálad is előfordulnak tepett/hiányos uszonyu halak. Ilyen tomegnyomor mellett ez nem is csoda... Szegény halak.😢

2018. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom ilyen mentalitás mellett ami neked van szerintem nem hogy bővítened, de felhagynod kéne az akvarisztikai "ténykedésed", már ha ezt annak lehet tekinteni.


Ne hazudj össze vissza és ne nyomorgasd azokat a szerencsétlen halakat még kisebb akváriumba még többet.

2018. nov. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
Mi a francnak kérsz tanácsot ha nem érdekelnek a válaszok. Mit bánom én, pakold bele az összeset aztán nézegesd. Csak szerencsétlen halaidat sajnálom. Én is azt tanácsolnám, hogy keress más elfoglaltságot az állatok kínzása helyett.
2018. nov. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!