Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A tehénnek hogy működik a...

A tehénnek hogy működik a tejtermelése?

Figyelt kérdés
Csak akkor termeli a tőgye a tejet ha vannak fiókái vagy akkor is ha nincsenek? Tehát ha veszek egy tehént akkor bármikor meg lehetne fejni vagy ahhoz kellene hogy legyen mellette tehénbak is?
2020. aug. 12. 17:44
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

"Én kedves kérdező ebben nőttem fel,ezt tanultam,és a mai napig ezt csinálom. "


Ez az, hogy én meg eddig a fővárosban laktam, most költöztünk vidékre a párommal, honnan kéne tudnom?

2020. aug. 12. 18:09
 12/34 anonim ***** válasza:
92%

Nem jártál iskolába sem vagy mi van???

Még a megnevezésekkel is nagy gond van...

2020. aug. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
93%
"Honnan kéne tudnom?" - Józan ész, esetleg általános iskolai biológia óra.
2020. aug. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
16%
Nem akkora hülyeség a kérdés. Épp a hormonkezelés miatt. Van tehén ami borjú nélkül is ad tejet akár évekig. És ha nem járt iskolűba akkor mi lenne? Feltett egy kérdést te válaszolsz rá, vagy továbbgörgetsz , annyira nehéz? Igen! mert jászanod kell a megmondóembert. Ilyenkor gondolom kéjes izgalmat érzel , hogy beszólhattál valakinek, játszattad a megmondóembert. A felpontozók meg rá is erősítenek , az oldal meg értelmét veszti az unatkozó nerdek miatt.
2020. aug. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Te az újszülött borjút is fejni akartad? Az apró nem fejhető. Hiába mondod neki hogy adjon 10 liter tejet az csak bámulna rád és maximum az anyához irányítana es azt mondana. Te figyi szerencsed van ez a tej most nekem kell vard ki a sorod es akkor lesz majd tejed.


Telhetetlen vagy. Minek vettel tehenet ha ezt sem tudod. Várj elkepzeltem hogy fogod megfejni. Ó inkább hagyjuk.

2020. aug. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Sehol nem írtam, hogy van már tehenünk... Még csak most költöztünk vidékre és fontolgatjuk az állattartást.
2020. aug. 12. 22:43
 17/34 anonim ***** válasza:
85%
15-ös egy szimpla kérdés nem lenne probléma de ugye irta hogy mar van tehene úgy hogy honnan kellene tudnia. Ebbol lesz az hogy majd kijon az állatorvos tőggyulladast kezelni es megkerdezi fejtek e minden nap es azt mondja hogy honnan kellett volna tudnom hogy minden nap kell fejni. Ha ezzel hadi lábon áll akkor mi van a takarmanyozassal. Szerencsetlen tehenet inkabb adjatok el olyan gazdanak aki ért hozzá.
2020. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
elvileg nincs tehene azt írja
2020. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

😂 Fiókái! Ezen kész vagyok!


Jo sok fióka el lenne a tejével ha tej lenne a táplálékuk kb. több ezer ici pici kismadár. 😂

2020. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
VAn madár ami ad tejet btw
2020. aug. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!