Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A tehénnek hogy működik a...

A tehénnek hogy működik a tejtermelése?

Figyelt kérdés
Csak akkor termeli a tőgye a tejet ha vannak fiókái vagy akkor is ha nincsenek? Tehát ha veszek egy tehént akkor bármikor meg lehetne fejni vagy ahhoz kellene hogy legyen mellette tehénbak is?
2020. aug. 12. 17:44
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
pl a galamb
2020. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát ha leválasztom a kicsit akkor utánna fejhetem? A nagyot is fejhetem utánna? Meddig lehet fejni a leválasztástól?"


Ebből gondoltam.


De azert azt te is tudod hogy születes után te sem adtál tejet csak az anyukád. 😏

"Mert? TE talán úgy kezdted meg úgy születtél, hogy mindent tudtál?"


Ha elfogadsz egy jó tanácsot ne fontolgassátok. A tehén jobban járna!

Felelős állattartás legyen a mottód!


Ha nem értesz hozzá! Nem kell! Magyarán!

2020. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
21-es igen a madártej 😂
2020. aug. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Finom kaja!
2020. aug. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

"Ha nem értesz hozzá! Nem kell! Magyarán!"


Ó, bár csak mondhattam volna az iskolában mikor gyerek voltam. Én ezt nem értem tehát nem kell megcsinálnom. Aztán megtanultam mégis és átmentem, most sem lesz ez másképp.

2020. aug. 12. 23:02
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
begytej egyébként. a madártej viszont finom
2020. aug. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
50%
mm az édesség
2020. aug. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát jó én szóltam! Tudod biztos lesz gusztusod egy méhelőeséshez, vagy egy bendő felfúvódáshoz, a helytelen takarmányozás miatt, szúrcsapoláshoz, szarv égetéshez, amit az állatorvos fog csinálni előtted, vagy rühatkához, esetleg férgekhez, vagy nagy szarvasmarha nyelvekhez, vagy esetleg ivarzáskor egy rád ugráshoz, ha nincs a közelben másik tehén, vagy trágya hordáshoz nap mint nap, ami majd beissza a bőröd, hiába fürdesz, hiába fujkálod magad majd parfümmel, vagy egy ellés levezetéséhez, a méhlepény látványához, amit a tehén felfal, vagy ellési bénulásnál parázni, hogy mi baja, mire kijön az állatorvos és kalcium infuziot ad neki, vagy ketózis miatti kezelés és lehetne sorolni. Bírni fogod? Vagy kész leszel már az elején?

Ez nem általános iskola, egy élő állat, ami iránt felelősséggel tartozol. Egy állatnak nem mondható ez, hogy ezt honnan kellett volna tudnom. Ő is mondhatja neked, hogy honnan kellett volna tudnom, hogy ide kerülök, ha tudtam volna jeleztem volna hogy engedjenek el.

2020. aug. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Az olyan emberek miatt tart ott az állatok felelőtlen tartása ahol tart, mint amilyen te is vagy.


Mielőtt megtanulnád előtte nem ártana egy hónapot egy tehenészeti telepen töltened ahol el tudod hűség nyilatkozat nélkül dönteni hogy bírni fogod e vagy sem. Magyarán hűség nélkül kipróbálhatnád magad, ha lenne olyan telep ahol ezt kipróbálhatnád.

2020. aug. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

3-as most olvastam! Szakadtam! :'D


Milyen kecske az? :'D

2020. aug. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!