Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A tehénnek hogy működik a...

A tehénnek hogy működik a tejtermelése?

Figyelt kérdés
Csak akkor termeli a tőgye a tejet ha vannak fiókái vagy akkor is ha nincsenek? Tehát ha veszek egy tehént akkor bármikor meg lehetne fejni vagy ahhoz kellene hogy legyen mellette tehénbak is?
2020. aug. 12. 17:44
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

3-as azt te elképzelted mikor olvastad a kérdést, hogy ha a kecskébe van a gyerek és a nőben a kecske abból milyen necces dolog lenne?


De ezt lehetne sorolni pl. a szarvasborjú esetében is!


A bálnákat már nem is mertem említeni! :)


Nagyon zseni vagy hogy linkelted a hölgyeménynek vagy az uriembernek ezt a kérdést is.


Állattenyésztést tanulva én is szakadtam rajta! De csak a kacagásban.


De az a kecske valószínűleg szakadt volna a gyerektől.


Ez kb. olyan kérdés volt, mintha azt kérdezték volna hogy 40 éves felnőtt embert miért nem tud megszülni egy nő. Magyarán 40 éves, és több mint egy méter, és több mint 50 kg. El se férne!

2020. aug. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolja minden városból falura kiköltöző, hogy falun hűűű de jó az élet?


A tehéntartást a kisgazdák 99 százaléka abbahagyta, disznóról nem is beszélve.

Tyúk is alig van.


Legtöbb helyen operettkertészkedés folyik, vagy gazban áll a kert.


A falusiak többsége úgy él már, mintha kertvárosban lakna.

2020. aug. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

32-es ezt én sem tudom, de szerintem a kérdező nincs tisztába azzal a ténnyel hogy egy tehén mellett nincs semmilyen szabad nap, vagy lojalitás, vagy nyaralás, legfeljebb majd látjuk a hírekbe ahogy az állatvédők ellepik a portáját rendőrséggel és állatorvossal, mert ha egy napot nem foglalkozik vele, akkor utána szépen jön az állatorvos, nem hogy ha hanyagolja akkor meg pláne, de nem egyedül jön akkor már az állatorvos!


Ha van bőven pénze, hogy ezekre a napokra felvegyen egy szakképzet embert, akkor maximum, de ha a laktációval nincs tisztába, nemhogy a takarmányozással, akkor ezekkel a gondokkal amiket párat felsoroltam lehet szembesülnie kell, miközben az állatorvos mutogatja a zacsiba az eredményét, hogy mi lett a tehénnel, pl. férgek! A májmételyt már nem is mertem említeni.


A tehénnek kötelező oltásokkal sincs tisztába, ha tejet akar inni!


És lehetne sorolni.


Nem olcsó egy tehén tartása, de a felelősség annál nagyobb!

2020. aug. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

* vagy lojalitás részéről one csak szerencsétlen tehén részéről lojalisan adja a tejet amig elapaszt


Javítva csak elírtam miközben kamilláztam ezeken a válaszokon, hogy alap dolgokkal nincs tisztába és így akar szarvasmarhát.



Ezt ugy értettem hogy semmi tisztelet nincs az állat felé mert ha lenne addig nem venné míg tisztában nincs dolgokkal.

2020. aug. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!