Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Nem gondolják úgy sokan, hogy...

Nem gondolják úgy sokan, hogy a húsvétra felnevelt, majd levágott bárány elfogyasztása egyenlő a kannibalizmussal ? Illetve a "gyerek-evéssel" ?

Figyelt kérdés
2022. febr. 5. 07:01
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
85%
Bambi? Rajzfilmek? Gyerekkoru allatok ... kerdezo, neked most, bar nem akarom de el fogom rontani az egesz eletedet. A Telapo sem letezik. Valoszinuleg a szuleid meg nem tartanak annyira erettnek hogy ezt elmondjak, gondolom nem lehetsz tobb 10 evesnel, de ... noj fel.
2022. febr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
74%

#21

Szerintem simán csak debil lehet a kérdező! 😕😕

2022. febr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
21-es Majd ha kis családoddal állatkert vagy állatpark közelében jársz és megkérdezed a fiad/lányod mi tetszett ott, nagyon meg fogsz lepődni, a fiatal éppen nem rég született állatok szoktak ott az attrakciók lenni. Ja és nem szolgálják fel őket, 2-3 hónapos korukban.
2022. febr. 5. 15:59
 24/38 A kérdező kommentje:
Én ezt egy több 1000éves nagyon rossz szokásnak tudom csak elépzelni a bárány-evést, de a "bikaviadal" sem a spanyolok hősies hazafiasságát juttatják az eszembe. De ha úgy vesszük az angol dúvad-gyilkolászás arra tenyésztett, kistestű qtyák segítségével szintén nem tartozik a kedvenceim közé...
2022. febr. 5. 16:02
 25/38 anonim ***** válasza:
82%
És mivel jobb egy felnőtt állatot megenni ,mondd már meg ? Nem ugyanaz a vége? Az már nem cuki,úgyhogy nincs vele bajod? A csibefasírttal sincs bajod,mert a tyúk sem aranyos ,csak a bébi birka ? :D
2022. febr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
93%
23. Azért nem mindegyik bárányt ölik meg 3 hónapos korában. Mert van amelyik teljes életciklusában csak gyapjút ad.
2022. febr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
73%
Ne erolkodj kerdezo...noj fel.
2022. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
26-os, Nem mindet de nagyrészét igen, a hajnali falurádióból kiderül, meg az is hogy most jól fizet a bárányhús eladása. Mivel sajnos reggel meló előtt ilyet vagyok kénytelen hallgatni, kedves 21-es nem vagyok 10 éves, adj hozzá vagy még 40-et...
2022. febr. 5. 16:52
 29/38 anonim ***** válasza:
79%
Ezt szomoruan hallom, mert ugy lenne ra magyarazat, igy viszont el kene menned mert sosem keso, egy pszihologushoz. Hosszu kezelesek elott allsz, de hidd el megeri. Szoritok neked.
2022. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
29-es a GYK-nál már nagyobb traumák is értek és itt vagyok, szerintem nem ez a legfontosabb kérdés most. Bár a báránygyilkolászás befejezése üdítően hatna a lelkiállapotomra az biztos. Köszönöm hogy ennyire aggódsz értem !
2022. febr. 6. 07:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!