Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Sokan szeretnek, tanyasi lét...

Sokan szeretnek, tanyasi lét szakértőinek kiadni magukat ? Viszont mikor pár egyszerű kérdésre sem tudnak válaszolni ? Te tudnál rá válaszolni ?! 1-Tönköly búzát cséplés után hogy tároljátok ?

Figyelt kérdés

2-Melyik lovat érdemes meg venni amelyik partnak felfelé vagy le felé legel ?

3-kacsa , liba hol érzi magát jól a csendes ringó vízben , vagy a mélyebb vízben ahol tótágast áll a csőre nem éri "meder " alját ?



2022. nov. 9. 17:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:
93%

"a kígyóban is meg van a mérge ellen anyaga mert akkor megölné saját mérge !"


Ekkora hülyeséget régen hallottam! A kígyóméreg akkor árt, ha harapással bejut a zsákmány szervezetébe, vérkeringésébe. A kígyót csak akkor tudná "megölni a saját mérge", ha megharapná saját magát!

2022. nov. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 anonim ***** válasza:
100%
Falusi paraszt vagyok, mégsem tudom miről beszélsz. Csak egy sima fellengzős idióta vagy.
2022. nov. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 A kérdező kommentje:

9-es nem kell a rizsa és ködös részletek egy Isten adta paraszt ember kis újából tudja a kérdéseimre a választ ! Ezért szeretek én is magyar paraszt ember lenni !

Az meg van hogy Magyarországon 1844-ben emelték a magyar nyelvet állami szintre ?

Addig csak a paraszt emberek, beszélték tisztán a magyar nyelvet tehát az Isten adta magyar paraszt menti meg a magyar nyelvet is !

Paraszt ember ismerte a gyógynövényekét gyógyította családját állatait , ismerte a jó Isten titkos írását ami nem volt más mint az időjárás .

2022. nov. 9. 19:23
 14/78 anonim ***** válasza:
100%

Te tuti troll vagy.


"Ezért szeretek én is magyar paraszt ember lenni !"


Én meg szeretek műfordító lenni, érdekel ez bárkit is? Ez is egy szakma meg az is.


A magyar nyelvről meg egyébről való halandzsádat nyelveszként meg inkább nem kommentálnám, értelmezni sem nagyon lehet.

2022. nov. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 A kérdező kommentje:

Tessék ted meg, kíváncsian várom okvetetlenkedésedet !

Mit nem értesz segítek, hiszen a magyar ember segít a bajban lévőnek !

2022. nov. 9. 19:29
 16/78 anonim ***** válasza:
70%
Engem a lovas kérdés érdekelne amúgy, de csak pusztán kíváncsiságbol :)
2022. nov. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 anonim ***** válasza:
100%

Elsöt már megválaszolták,

Másodikra nyilván ami lefelé legel, mert a vízbe önmagát belegelő teslát is hogy elkapkodták, nyilván ezért,

A kacsa/liba meg a mélyebb vizet szereti, mert ott ösztönösen nagyobb biztonságban érzi magát a ragadozóktól. De ez pont nem paraszt tudás, ez etológia, az meg gyűvik kifelé a lapos tévéből a natgeon.

2022. nov. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 A kérdező kommentje:

kacsa , liba a sekély és nem ringó vizet szereti mert mikor tótágast áll a csőrével végig tapogatja a viz alját és közben minden honnan össze szedi a szúnyog egyéb lárvákat .

Magyarán természetes szúnyog irtó ha lenne belőle elég !

Lónál pedig azért számít vagy lényeges merre legel, partnak felfelé legelő nem terpeszben áll hiszen könnyebbe eléri a füvet nem kell nagyon le hajolnia magyarán idegrendszere ép két fél agytekéje összhangban van és ezáltal éltre valóbbak !

Ép olyan mint azok a gyereke akik annak idején bölcsön nevelkedtek vagy játszották velük a régi mondókát a csíp-csíp csókát sokkal éltre valóbbak .

magyarán meg van a józan eszük !

2022. nov. 9. 19:54
 19/78 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legnagyobb hülyeség amit valaha hallottam.
2022. nov. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 A kérdező kommentje:

19-es miért mert az édeskevés hogy azt írva mondód hogy "hülyeség ", mire alapozod ?

Melyik része " hülyeség" ma rá érek szívesen segítek megérteni !

2022. nov. 9. 20:10
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!