Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Sokan szeretnek, tanyasi lét...

Sokan szeretnek, tanyasi lét szakértőinek kiadni magukat ? Viszont mikor pár egyszerű kérdésre sem tudnak válaszolni ? Te tudnál rá válaszolni ?! 1-Tönköly búzát cséplés után hogy tároljátok ?

Figyelt kérdés

2-Melyik lovat érdemes meg venni amelyik partnak felfelé vagy le felé legel ?

3-kacsa , liba hol érzi magát jól a csendes ringó vízben , vagy a mélyebb vízben ahol tótágast áll a csőre nem éri "meder " alját ?



2022. nov. 9. 17:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 A kérdező kommentje:

Paraszti világban minden összetett, ezért életre való !

Parasztember nem a tudományos világ embere, hiszen ismerte a jó Isten titkos írását a természetet .

Nem kereste a tudományos magyarázatát semminek , mi az hogy összhang ?

Erről beszélek tudtak gondolkodni ,nem a google adott nekik magyarázatott életben a viselt dolgokról ha nem a józan eszére hallgatott .

Ilyenekre gondolok, minek jársz minden nap dolgozni azért hogy kifizesd a részleteidet , vagy vegyél egy ujj elektromos fogkefét ?

2022. nov. 9. 21:58
 52/78 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy te nem tudsz gondolkodni, csak meg vagy róla győződve, hogy igazad van. Semmilyen érved nincs amellett, amit állítasz. Szóval maradjunk annyiban, hogy a tönkölybúzához értesz, ami a világ tudásának kb milliomod része, a többihez meg kritikán aluli tudásod van.
2022. nov. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nagyapámra emlékeztetsz, az is ilyen (magát) kva okos (nak gondoló) falusi parasztember volt, meg volt róla győzödve, hogy a vajaskenyér azért esik mindig a vajas felére, mert hát ugye ott rajta van a vaj, tehát azon az oldalon nehezebb a kenyér, ezért ott jobban húzza a gravitació. Na, őt se lehetett meggyőzni róla, hogy hót sötét.
2022. nov. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:
100%
#51 Ezzel kb. be is bizonyítottad, hogy te nem vagy se falusi, se paraszt, se semmi, csak egy ostoba barom. Akikről te beszélsz, azok soha nem lennének ilyen összefüggéstelenül buták.
2022. nov. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 A kérdező kommentje:

54-es legalább ne gyalázkodóm, mert összefüggésben gondolkodóm és tudom mindenki ér valamit !

53-as te azért hoztad nagyapádat példának mert nem akart olyat teni ami neki nem jó és neked ez nem tetszett, és úgy állítod be mint "csúnya bácsi" ?

52-es az hogy nem érted , amit mondok az is azt jellenti még nem késő bölcsőben aludni neked sem ! Hidd el 3-hónap ringás után máskép szemléled a világot .

Vagy elég egy olyat csinálni hogy 3-napig nem eszel, semmit csak tiszta víz már 3.-napo más hogy látod a világot .

Veletek az a baj hogy, csak boltból esztek és aki sok szemetet eszik az milyen ember lesz ?

2022. nov. 9. 22:15
 56/78 anonim ***** válasza:
100%

"53-as te azért hoztad nagyapádat példának mert nem akart olyat teni ami neki nem jó és neked ez nem tetszett, és úgy állítod be mint "csúnya bácsi" ?"


???? Isten látja a lelkemet, hogy próbálom felfogni amit mondasz de egyszerűen nincs benne értelem :D nem, nem ezert hoztam fel a példát, bszki, honnan vetted ezt??? Azért hoztam fel a példát, mert te is ugyanilyen makacsul tolod a baromságaid, mint nagyapám, nem lehet meggyőzni téged sem, pedig esküszöm, hogy nem ertesz a témához.

2022. nov. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy mi csak boltból eszünk? Szerintem több disznót vágtam le, mint amennyit életedben láttál, kérdező.
2022. nov. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:
100%
Na, én elengedem ezt a mindenhez értő parasztembert, jó szórakozás volt, de elég az emberi butaságból is egy idő után :D good night
2022. nov. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:
100%
De minek marad már eddig világnál, reggel négykor kezdődik a nap. Észosztás miatt fog éhelni a jószág? Szégyen.
2022. nov. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:
100%
Szóval feltettél 3 kérdést, és a választási lehetőségek közül egyik sem helyes. És mi vagyunk a hülyék.
2022. nov. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!