Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mibe tegyem a kisnyuszikat?

Mibe tegyem a kisnyuszikat?

Figyelt kérdés
Húsvétkor 3 napra jön hozzánk igazi nyuszi, de nem tudom hova tegyem éjszakára? !
2014. ápr. 16. 12:17
 1/9 anonim válasza:
Aki hozza, tőle érdeklődd meg.
2014. ápr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Jégtánc válasza:
Nappalra mibe teszed?
2014. ápr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Tepsibe :)... bocsi. Szerezz egy nagyobb kartondobozt, lyukasztgasd ki, tegyél füvt meg tápot az aljára. Legalulra meg vmi rongyot, hogy ne ázzon át.
2014. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
és a dobozt úgy, hogy ne tudjon kiugrani belőle, mert megrágja a vezetékeket, a cserepes növényeket
2014. ápr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
én is akarok bérnyuszit húsvétra!!!! honnan lesz?
2014. ápr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gödöllőn van egy tenyésztő, tőle "kölcsönözzük"
2014. ápr. 16. 12:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Nincs régi almás doboz,az a műanyag? Én abba raknám. És mondjuk valami alá beteszed. Alulra egy jó adag újságpapírt tegyél,arra forgácsot/pelletet. Ez 3-400 Ftos tétel,nem sok. Erre a pár napra meg egy állateledel boltban vegyél egy fél kiló tápot neki.

Sok szerencsét!

2014. ápr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok...mikulásra rénszarvast is kölcsönzöl? Vagy gyerek is csak kölcsön van, és visszaviszed, ha már nem kell?

Kartondobozba ne tedd, mert kirágja magát, enni szénát, vizet és tápot adj neki, zöldséget 3 hónapos kora előtt nem kaphat.

Azt remélem tudod, hogy a stresszbe bele is halhatnak...mert a 3 napi nyúzás eleg nagy stressz neki.

2014. ápr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Láttam a tv -ben hogy cilinderben laktak.
2014. ápr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!