Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Tovább tartásra hány hetes...

Tovább tartásra hány hetes malacot lehet venni (6-7 hetesen nem korai)?

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor választják le álltalában az anyjuktól a malacokat, jó ha olyan malacot veszel ami már egy ideje nem az anyjával van, mert azt már hozzászoktatták valami etetési rendszerhez ez alatt a takarmányozást értem. mert ott egy kis idő amíg megszokja. úgy értem, hogy mi amikor 6 hetesen leválasztjuk az anyától akkor elkezdjük másként etetni mint az anya mellett és akkor előfordulhat hogy fosnak addíg amig a szervezetük be nem áll a takarmányozásra, ilyenkor meg a takarmányt szoktuk kicsit kiegészíteni árpával amit fokozatosan kevesebbet adunk. szóval érted mit akarok írni? álltalában 6 hetesen választási a malac. szerencsésebb ha kicsit idősebbet találsz.
2014. nov. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zolidobos ***** válasza:

Elég korai. Akkor hozd el, ha már az anya nem engedi szopni a malacot, és önállóan eszik. Ez 10-12 hétre tehető.

-állattenyésztő-

2014. nov. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az első vagyok, nem kell neki 10-12 hetet várni, az október 1 én született malacaink már le vannak választva és rendesen esznek önállóan és már nem fosnak
2014. nov. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!!
2014. nov. 25. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!