Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Ti vágtatok már csirkét?...

Ti vágtatok már csirkét? Hogyan szoktátok levágni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Engem az érdekelne hogy ti hogyan szoktatok csirkét vágni? Előtte fejbe veritek valamivel? Esetleg sokkolóval lesokkoljátok ne szenvedjen? Igaz hogy a csirke végtagjai visszanőnek ha élve leamputálják őket mint a GYIK farka? Szerintem itt trükköznek az áruházláncok amikor 5 csirkecomb van egy zacskóban és mindegyik más méretű és színű. Szerintem összeesküvés elmélete áll fent és a csirkelábakat lefagyasztják mindig levágáskor majd ha kinő a másik megint levágják. Ez állatkínzás ugye? Vagy a csirkének nincsenek érzései? Érdekes hogy ha a csirkét levágják az még elugrálna vígan. Volt egy csirke akinek levágták a fejét és túlélte. És nem értem miért levágva vannak a csirkék a Tescoban. Én szeretek csirkét vágni

#tyúk #csirke #vágás #tyúkvágás
2018. márc. 10. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Igen.
2018. márc. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem
2018. márc. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

A fejetlen kakas is csak ezért halt meg idő előtt, mert a gazdája nem figyelt oda és megfulladt.

Ez a csirkeláblevágós elmélet engem Kaneki Kenre emlékeztet...

Ha ezt nézzük, akkor a a gyíkok félig ghoulok? És a csirkéket is azzá tették? Ekkor felmerül a kérdés, hogy a ghoulcsirkék sima csirkéket esznek vagy embereket? És a gyíkok? A ghoul csirkék esznek ghoul gyíkokat? Vagy akkor már egy fajba tartoznak? Ha egy fajba tartoznak akkor szaporodhatnak is? Visszatérnek a repülő dinoszauruszok?

2018. márc. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
A negyedik mondatig komolyan vettem a kérdést (a "sziasztokkal" együtt)
2018. márc. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Azta, hogy Te milyen vicces vagy!
2018. márc. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Jól vagy?
2018. márc. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ti viccnek gondoljátok? Na akkor megpróbálom levezetni a csirkeösszeesküvés tézisét.

1. Dinoszaurusz csontokat növesztettek csirkékben:

[link]


2. A csirke szárnya visszanőtt cikk [link]


3. A fejetlen csirke legendája

[link]


Gyerekek tudom hogy őrültnek fogtok gondolni de komolyan gondolom hogy a csirke a jövő halhatatlanság kulcsa!


Szerintem a következő a helyzet:


- A csirkéket laborokban többször is felhasználják csirkeszárny és csirkeláb tenyésztéshez, 1 csirke 2-3 kg combot és szárnyat reprodukálhat.

- A csirke fejét azért nem adják a csomagban mert az a csirkemag amiből kinő az újabb csirke. (ez nem biztos csak egy hipotézis)

- A csirketojásból is kikelnek csirkék, de akkor jön a kérdés mi volt előbb a tyúk vagy a tojás?


A csirkevágási módszert még nem beszéltük ki. Szeretnék itt komoly csirkeologiával foglalkozni de sajnos a társadalom nem áll készen rá, ezt szomorúan konstatálom.


Üdvözlettel:

Teleki Attila

2018. márc. 11. 11:33
 8/10 anonim válasza:
62%
Én vágtam már le pár db. Nem olyan nagy dolog.
2018. márc. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező ahelyett, hogy a csirkékkel szenvedsz inkább menj ki a kertbe és vessél el 20ezreseket. Ugyan azzal a módszerrel kell, mint a krumplit, tehát 51 db-ot kell egy területre tenned, arra ezért vigyázz, hogy sok víz kell neki, nehogy kiszáradjon!
2018. márc. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Ne öljetek meg ártatlan állatokat, vannak érzéseik, öntudatuk,családtagjaik. Egészségesen lehet élni állatkínzás és ölés nélkül is vegán életmóddal,az ízek is lehetnek ugyanolyanok, van sok recept, étterem stb.
2022. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!