Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Találtam egy gyíkot lent a...

Találtam egy gyíkot lent a játszótéren, megtarthatom?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék állatkínzó lenni, ezért kérdezem ha pl egy akváriumba berakom, lámpával akkor ott eléldegél?És enni inni mit kell neki adni?Nagyon megkedveltem a kis Salamont :S
2010. aug. 29. 17:59
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Figyelj szerintem te nem olvastad el a hozzászólásokat, azért kérdeztem meg , hogy hogy van ez mert én nemtudom szerintem ez még a jobbik eset és volt itt nálam összvissz félórát megtudtam nem jó itt neki egyből elengedtem , te meg nekem esel hogy felkéne jelenteni.. ne haragudj az előbbi kirohanásomért csak felesleges volt már mivel írtam hogy útjára engedtem
2010. aug. 30. 22:44
 22/22 anonim ***** válasza:
Barátom anyjánál 2 gyík is lakik, kint a kertben szoktak kergetőzni, úgy a bokrosabb részeken. Sokszor látni őket, párszor már le is fotóztuk. Van egy picike halas tó is ott és úgy tök jól elvannak :)
2010. szept. 3. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!