Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szeretitek a kígyókat?

Szeretitek a kígyókat?

Figyelt kérdés

2021. aug. 25. 23:59
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
18%

Második rész


Ezeket a dolgokat a nő bizonyára nem tudta, elérkezett a nap, amikor a piton már nem volt hajlandó semmit sem megenni, amit a gazdája adott neki, egy hét elteltével kihívta az állatorvost, mert aggódni kezdett. A nő kétségbeesett, azt hitte, hogy a kedvenc „kis” állatának valami baja van, és ezért nem eszik már egy jó ideje. Az állatorvos azonban felvilágosította, szerencséjére még időben….A kígyó ugyanis azért hagyta abba a táplálkozást, mert nagyobb áldozatra tartogatta a hasát, és ezért folyamatosan ürítette ki a szervezetét.


A piton nem volt buta, azért tekeredett a nő köré minden egyes éjjel, mert eddig még soha nem volt dolga ilyen nagy táplálékkal és ezért fel akarta mérni, hogyan tud egy ekkora testet áldozatul ejteni. A koplalás ezután következett, felmérte a gazdája méreteit és súlyát, hogy lassan, de biztosan felfalja őt. A nőnek szerencséje volt, hogy még időben jött ki az állatorvos, nagyobb tragédia is bekövetkezhetett volna, a piton ugyanis simán képes lett volna megfojtani és felfalni a gazdáját!


Remélem maradhat a bemásolt szöveg

Nem az én szellemi termékek. Én csak átvettem

2021. aug. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
78%
Most már kiadtál mindent, vagy még van még?
2021. aug. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
15%
Még van 😉
2021. aug. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
73%
Hurrá
2021. aug. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
95%

Szerinted vicces vagy? Szerintem szánalmasan naiv.

Te utálod a kígyókat, és ezért úgy gondolod, hogy épelméjű ember nem kedvelheti őket..?!?

Most 2 oldalon át kb annyit írtál le, hogy a kígyók ragadozók, és ha nem értesz hozzájuk, akkor ne tartsál kígyót.

2021. aug. 26. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
És a 40%-os hitelességedből ítélve mások sem nagyon kedvelnek xDD
2021. aug. 26. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
Amúgy bocs, nyugodtan jelenthetitek itt az utolsó néhány válaszomat, mert elég kötözködő...sry
2021. aug. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
0%

Ki a 40%-os?

Csak mert én 50 vagyok...

Jelentve nem leszel csak le pontozva és majd te is meg tudod milyen 40%os nak lenni

2021. aug. 26. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
23%

ma 02:39


Te miért nem alszol?

Nincs jobb dolgod?

2021. aug. 26. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
18%

"És a 40%-os hitelességedből ítélve mások sem nagyon kedvelnek xDD"


Ebből is látszik hogy nem tudod mi a szeretet illetve a kedvelés

A 40% az a válaszok HASZNOSSÁGÁT jelenti és NEM! azt hogy ki kit szeret illetve hogy kedvelik-e. Tisztába kéne lenni a fogalmakkal és a gyakori szabályaival

2021. aug. 26. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!