Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szeretitek a kígyókat?

Szeretitek a kígyókat?

Figyelt kérdés

2021. aug. 25. 23:59
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
18%

"Milyen mesék? XD Honnan tudod megállapítani, hogy mennyit tudok a kígyókról? Minden egyes mondatoddal egyre hiteltelenebb és gyerekesebb vagy, ember."


A legkevésbé érdekel hogy te hitelesnek találsz -e.

A lényeg hogy amit írok abból mások tanuljanak.

Téged nem akarlak tanítani mert már te így is túl okos vagy.

És nem utálom a kígyókat. Nem tudom honnan veszed

2021. aug. 26. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
94%

30 # Moderátor vagy? Amennyiben a válasz nem, nem korlátozhatod, hogy mihez szólhatok hozzá.


A hüllők agya más. Ha hagyja, hogy hozzányúlj, hajlandó enni előtted, hajlandó tolerálni a testszagodat, bízik benned annyira, hogy tudja, nem bántod, és elfogad faágként, az egy pozitív visszacsatolás a részéről. Akkor jó a kapcsolatotok, ameddig nem adsz rá okot, hogy máshogy viselkedjen. Ennek örülni kell, mert ez nagy dolog egy magányosan élő állattól.

Azt egy percig sem mondtam, hogy ugyanúgy kezel, mint egy kutya vagy macska, ezt te akarod belemagyarázni.

2021. aug. 26. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
45%
Ezt a madarak mondták neked?
2021. aug. 26. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
Upsz ezzel elkéstem :/
2021. aug. 26. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
De mindegy is, offolom ezt a kérdést,kezd eldurvulni...
2021. aug. 26. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%

32 # Nem én mondtam, hogy utálod a kígyókat. Az másik válaszoló.


Hogyne, azért hiteles forrás nélküli meséket linkelsz, mert tanítani akarsz, nem pedig hangulatot kelteni.


A feltett kérdéseimre nem is válaszoltál; Hol vannak az eredeti cikk forrásai, amikből a magyar átirat született? Az orvos és a gazda adatai? Az állatkert vagy hüllőpark adatai, akiknél elhelyezték a kockás pitont az "esemény" után?


Királypitont két hetente kell etetni. Akkor milyen buta orvos, tenyésztő vagy terrarista aggódik, amiért egy jóval nagyobb testű fajta majdnem egy hete nem eszik?

2021. aug. 26. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%
34 # Milyen madarak? Ezt itteni kígyótartók mondták és hüllőkről szóló oktató videókban mondták. Tudod, ahhoz hasonlókban, mint amit belinkeltem neked.
2021. aug. 26. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
22%
Még nem tudtam megnézni. Ugyanis dolgozok. Nem csak abból áll a világ hogy neked irogassak és próbáljalak tanítani.
2021. aug. 26. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%
39 # Azért írsz egymás után három hozzászólást, ha épp bepörögsz, mert nincs időd. Mint ahogy vaktában reagálsz mások hozzászólásaira, a tartalom ismerete nélkül. Logikus.
2021. aug. 26. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
0%

Nem egyfolytában dolgozok.

Ki kell menni. Kétperc múlva van időm 5-10 perc utána megint ki kell menni egy két perce fél órára aztán van hogy van egy másfél óra szünet is. De abban az időben van jobb dolgom is mint a te linkjeidet nézegetni.

2021. aug. 26. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!