Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szeretitek a kígyókat?

Szeretitek a kígyókat?

Figyelt kérdés

2021. aug. 25. 23:59
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Bár kicsit elkanyordtunk a kérdéstől ahogy látom én batorkodnék válaszolni igen szeretem őket már pici gyerek korom óta mint szinte minden hüllőt de valamiért a kígyókat jobban egyrészről szeretem a zöld színt így azért előnnyel indulnak másrészről szeretem hogy csendesek hogy keveset kell őket etetni és nem igényelnek plusz törődést szeretem a tapintasukat is
2021. aug. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
92%

Attól hogy nem tudnak úgy kötődni a gazdihoz, mint mondjuk egy kutya, nem látom, hogy mi az ami miatt őket ne lehetne szeretni. Elegendő türelemmel pedig szinte bármilyen állatot be lehet tanítani valamire, ha jól tudom laposférgekkel is megtették már. Az se igaz, hogy csak a melegvérű állatokat lehet idomítani. A varánuszok és azok rokonai, a tejuk/teguk például a legintelligensebb hidegvérű hüllők, és noha megintcsak, sok türelmet igényelve, de betaníthatóak.


https://www.youtube.com/watch?v=LWTITUgDcmU

2021. aug. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Mire negyedikes leszel, majd te is megtanulod, hogy az állatok nem érted vannak.
2021. aug. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

ma 15:19


Ez most kinek szólt?

2021. aug. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyi problémám van velük, hogy sok fajnak egész, sőt sokszor élő kisállatot kell adni, amit én nem bírok.

Én kisemlősöket tartok egész kisgyerek korom óta, és nem adnám neki oda kajaként, így nem is tartok siklót, kígyót.

Ezen kívül nincsen velük semmi bajom, nem undorodom tőlük, ha meglátok egyet nem mászok fejhangon sikítva a függöleges falra, sőt a háziállatként tartott nem mérges kígyókat, még kézbe is veszem. Megcsodálom őket a természetben, szándékosan sosem bántanék egyet sem, csak ez a kisemlős evés rengeteg fajnál, ami engem nem vonz.

2021. szept. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

"Amúgy bocs, nyugodtan jelenthetitek itt az utolsó néhány válaszomat, mert elég kötözködő...sry"


Mi van te bohóc? Ki vagy te hogy meg mondod az embereknek mit csináljanak?

Egy bohóc vagy. Rajtad csak nevetni lehet

2021. szept. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Nekem feltűnő hogy a férfiak inkább félnek tőle a nők meg szeretik.

Ádám és Éva jut erről eszembe xd


Én imádom őket. Ha jönne valami kígyós ember hogy meg lehet fogni én lennék az első aki odaszalad xd

2021. okt. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!