Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért jön vissza a kígyó a...

Miért jön vissza a kígyó a házunkba?

Figyelt kérdés
Azt hiszem vízi sikló.sárga has,szürke felül.Kb 1 hete először a lányom látta a fürdőszobában,de akkor nem lett meg.2 nap múlva én találkoztam vele szintén a fürdőszobában.Akkor is elmenekült,van egy luk a fürdőkád alatt.(Ekkor már elneveztem Misinek,gondoltam illik nevet adni neki ha már itt közlekedik nálunk)Aztán 1-2 nap szünet,északára kitártam az ajtót,hátha kimegy.Majd a spájzban láttam meg,a párom megfogta.Állatvédő lévén nem engedtem bántani.Elhajította amilyen messzire tudta,tőlünk távolabb.És ma megint bent volt.A kislányom ki akart menni,és a konyhaajtónál volt a sarokban.Így ki sem tudott menni,szerencsétlen (mármint a lányom)kimászott az ablakon ijedtében.Mire én hazaértem persze már nem találkoztam vele,úgyhogy azt sem tudom kint van-e vagy bent.Miért jön mindenáron a lakásba?Persze lehet hogy ez egy másik.De mit csináljak,ez nem állapot.Kirakjuk,megint itt van.Miért jön egyáltalán be?????
2011. jún. 24. 18:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már fogtam meg kézzel egypár vízisiklót. Szépen elkapod a nyakát a feje mögött, nem is kell szorítani, mert nincs sok ereje, beleteszed akár egy dunsztos üvegbe is és szépen kiviszed. Ez nem kobra mint a filmekben.
2011. jún. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem szeret a fürdőszobában lenni, mert érzi a víz szagot.

Valami vízparton kéne elereszteni. Egy vastag kesztyűvel bátran meg lehet fogni.

2011. jún. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 ekeke ***** válasza:
17%

Mi a gondod vele? Sikló! Elvan, semmi bajt nem csinál, és ha nincs kedved takarítani, összeszedi a morzsákat:) A sikló nem harap, csak kinyitja a száját és bele lehet tenni bármit, utána meg elereszti. Gondolom rovarokat találhatott, szerintem azon hízik nálatok.

Tényleg nem okoz bajt, ártalmatlan jószág, mint a sün.

2011. júl. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!