Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ez nem illegális? Szerintetek...

Ez nem illegális? Szerintetek ez nem állatkínzás?

Figyelt kérdés
Ma láttam a youtubeon egy videót amiben egy pitonnal egy tengerimalacot etettek meg. Én azt hittem ez tilos, csak egereket vagy ilyesmiket lehet nekik adni, nem házi kedvenceket.
2011. júl. 22. 16:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Sokkal többet szenvednek a tengerimalacok egy kutatóintézet laboratóriumában a kísérletek alatt,mint kígyókajaként.

Lásd pl.a teljesen felesleges és nagyon fájdalmas kozmetikai kísérleteket.

2011. júl. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy el kell téged keserítenem, de ez a természet rendje. Vannak állatok, amik más állatokat esznek, hogy életben maradjanak. És mivel a sült galambok már nem tudnak szaporodni, ezért bizony vannak állatok, amik élő állatokat kapnak el, ölnek meg és falnak fel.

Az ember képes sokkal rosszabb dolgokat is csinálni élő állatokkal.

2011. júl. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 mentalist ***** válasza:
100%
Nem ez nem állatkínzás A vágóhídon többet szenvednek a marhák, a kígyó a tengerimalacot egy pillanat alatt megfojtja. Az más kérdés hogy valaki ezt videóra is veszi(de az sem illegális). És most ez hogy van, Szerinted a vadon élő állatok dögölhetnek a házi-kedvenceket meg védelmezzük? Minden élet egyenlő, vagy nem? A kígyónak meg ennie kell egy ragadózó hüllő nem térhet át a növényevésre úgy mint az ember. Ha azért vagy vega mert sajnálod az állatokat vigyáz hogy minden táskád cipőd tökfőzelékből legyen!(Original Leather) mert ezt sokan figyelmen kívül hagyják.
2011. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
a természetben évmilliókig így mentek a dolgok, nem hinném hogy állatkínzás, mindenhogy megdöglik a kis muki
2011. aug. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
igen, ahogy már előttem is leírták: nem az. az egyik állat megeszi a másikat. ez a természet rendje.
2011. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

nos nekem sem azzal van problémám hogy megeszi az egyik a másikat mert valamit ennie kell

csak hogy van olyan ember aki felteszi a netre hogy a mindenki lássa milye van. mert durva látvány hogy egy kis tengerimalackát megfojt egy piton

végignézni nem jó

2011. aug. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Peruban az emberek is megeszik a tengeri alacot ugy mint mi a csirkét csak azert mert magyaroszagon ez a hazikedvenc meg adhat neki de remelem hogy teged is megetet vele
2014. dec. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!