Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Talált gőte, hazahoztam,...

Talált gőte, hazahoztam, tartásához kérnék segítséget. Kérdőjelnekszereplniekellakérdésedben?

Figyelt kérdés

[link] kb. így néz ki. Haverom pincéjében találtuk amikor takarítottunk, kérdéseim: Mivel etessem? Víz mennyi kell neki a terráriumba? Meleg igényes? Eszik fogságban?

Fontos lenne, mert nem igazán értek hozzájuk, köszönöm.:)


2011. aug. 8. 23:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
egész jó kis helyet raktam neki össze. csak nem akar enni, szeleteltem neki gilisztát, még mozgott, de nem is foglalkozott vele, mást nem tudok most neki adni, raktam ki egy vízzel teli vödröt a kertbe, holnap adok neki szúnyoglárvát, ha nem eszik, akkor lehet elengedem.:/
2011. aug. 9. 15:50
 12/16 Allatkisokos ***** válasza:
A magyar országon honos kétéltűek védettek.Kérlek engedd el mielőtt elpusztul.Hidd el fog egyedül boldogulni.Törvényt sértesz vele ha megtartod.
2011. aug. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
2011. aug. 10. 01:39
 14/16 Allatkisokos ***** válasza:
Igen,de ha a pincében találtad nem egy tűzhasú gőte lesz.Szerinted elmászott idáig kínából?
2011. aug. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem tarthatod mivel hazánkban minden gőtefaj VÉDETT.
2012. jan. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az vagy pettyes gőte,vagy tarajos,csak annyi,hogy kiköltözött a szárazra...Igazából egyik fajt se jó tartani,mert védettek...Inkább vegyél az állatkereskedésben tűzhasú gőtét...helyesbíteném az 5. válaszolót,mert magyarországon nem él tűzhasú gőte szabadon...az tarajos gőte... :)))
2012. máj. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!