Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ti milyen kistestű gyíkot...

Csizmi kérdése:

Ti milyen kistestű gyíkot vagy teknőst ajánlotok?

Figyelt kérdés
Max olyan 20-30centi körül.

2011. nov. 5. 16:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
gekkó, agáma, vagy vannak nyílméregbékák, azok nagon szépek igaz kb semmit nem lehet velük csinálni, dehát a teknőssel se nagyon :D vagy esetleg kaméleon
2011. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
ékszerteknőssel meg fogod bánni.. ha nem is teknőst akarsz.. gekkó vagy szakállas agáma. bár én inkább az agámát javaslom :)
2011. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Offthewall válasza:
Hát a kistestü gyikok közül most Éder Krisztián Sp van divatban, teknősről nem tudok nyilatkozni, talán 1 plüss Tini Ninja :DD Bocsi muszáj volt
2011. dec. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Leopárd gekkó én nagyon csipem jokis állat és kezdöknek a legjobb választás
2011. dec. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Kaméleont nem javaslok, ha véletlen megbetegszik, vagy betegen hozod el, keresztet vethetsz rá, alig van esélye. Az enyém egy hónap után hirtelen halált halt, semmit sem tehettünk.

Javaslom a leopárdgekkót, kezdőknek tényleg jó, vagy ha nem szereted a sivatagos terráriumokat, akkor legyen ékszerteknős. Egyik sem egy fenemód aktív állat, bár anyukám gyerekkorában sétáltatta az ékszerteknősét, az állítólag imádta és igényelte, illetve unokatesóm is kifogott egyszer egy hiperkatív leopárdgekkót.

2011. dec. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is leopárdgekkót vegyél nagyon érdekes állat.
2011. dec. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Legyezőujjú gekkó :) [link]

Az nagyon cuki.

Vagy zöld anolisz:

[link]

2011. dec. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszok, de nagyon úgy néz ki nem lesz semmim, mert apumnak nem tetszik az ötlet. :/

ja és am #13 XDDD

2011. dec. 20. 21:26
 19/19 anonim ***** válasza:
Görög teknős az van nekem is csak már maga a teknős 20000 forint.
2012. jan. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!