Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ez sikerülhet szerintetek, ti...

Ez sikerülhet szerintetek, ti csináltatok már ilyet?

Figyelt kérdés
Szedtem egy tóból 2 ebihalat és beraktam őket dunsztos üvegbe . Hamarosan átrakom őket egy nagyobb helyre . Szeretném ha kifejlődnének és fel szeretném őket nevelni . Mit adjak nekik enni ? Milyen hőmérséklet kell nekik ? Mire kell még figyelni ?

2012. máj. 25. 18:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
63%

Én nem csináltam még. Nekem csak sórákok vannak, azok algát esznek, megették az alga port is.


Azóta, nemrég olvastam a nyílméregbékákról, ami szintén ebihalból jön létre, ott azt írták, hogy az ebihalakat olyan kajával kell etetni, ami húsevő ivadékhalaknak való. Pl sera vipan baby.


Ha elmész egy díszhal boltba tudsz venni nekik való kaját. Elvileg mindent megesznek amit általában a kis ivadékhalak szoktak.

2012. máj. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én csináltam!:D és még mindig megvannak, igénytelenek, algás vízben szinte mindent kibírnak!:)
2012. máj. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!