Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Normális ha valaki hüllőt...

Normális ha valaki hüllőt tart háziállatnak?

Figyelt kérdés
Szerintetek normális, hogy néhány ember gyíkot, kígyót vagy más ehhez hasonló állatot tart, mint "házi kedvenc"?? Azt hiszik olyanok mint a kutyák vagy a macskák? Szerintük a hüllőknek vannak érzéseik, és úgy gondolnak az emberre mint a gazdájukra? Örüljenek, hogy pl. egy nagyobb kígyó nem fojtja meg, nem marja meg vagy nem eszi meg őket (Ha valaki pl. Anakondát tart). Nem értem az ilyen felfogású embereket..

2019. jan. 17. 23:55
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

9-es, az ilyen rosszindulatú válaszokra nem vagyok kíváncsi.

Te dolgod ha akarsz tartani egy Anakondát sok sikert hozzá :), nagyobb az esélye, hogy téged esz meg egy Anakonda, de remélem meg is esz ha ilyen beteg vagy :D

Én a veszélyes kígyókról beszéltem.. És amiről ki van mondva, hogy nem ajánlott tartani otthon, és valaki mégis tart az szerintetek normális :D biztosak vagytok benne, hogy nem kockáztatja valaki ezzel az életét.. És hogy azaz ember 100%ban normális :D Mennyi beteg ember van...

2019. jan. 18. 01:14
 12/43 anonim ***** válasza:
82%

Ha szerinted nem normális, akkor nem az. Ne legyél már ennyire kiakadva, az emberek rosszabb dolgokat is tesznek annál, minthogy veszélyes hüllőket tartanak. :)

Aki illegálisan, nem a fajnak megfelelően tart egy állatot, az megérdemli, ha pl. a feketén, kéz alatt vásárolt mérges kígyó megmarja. Így járt. Egy seggel kevesebb a világon.

Aki viszont normálisan, megfelelően tart egy számodra olyannyira veszélyes hüllőt, pluszban még ért is hozzá, az egy becsülendő dolog. Sokan tenyésztenek is, hogy hozzájáruljanak egy ritka faj fennmaradásához a tenyészprogram keretein belül.

2019. jan. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
13%

Egyetértek veled kérdező.

Szerintem se kéne veszélyes állatokat tartani otthon, de az agyilag zokni emberek már direkt szembe mennek a normálissal.:D

2019. jan. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kérdező kérlek másold már be azt a részt, ahol azt írom, hogy nekem egy anakonda kell. :D nahát, nincs ilyen rész? :O és azt sem mondtam, hogy veszélyes kígyó kellene. Nyilván nem tartanék olyat, az már szerintem sem okés. De ha valki ebben leli örömét, hogy veszélyes kígyót tart, nem ítélem el.

És ettől miért lennék beteg, hogy tetszenek a kígyók? Ezt kifejtenéd kérlek?!


Jaa és mellesleg te is ugyan olyan rosszindulatú vagy mint én, mert leszólod azokat az embereket akik kígyót tartanak.

Mi sem szólunk le téged azért mert te a kutyákat szereted vagy a macskákat, vagy akármit. Nem vagyunk egyformák, kinek mi tetszik..

2019. jan. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
85%

Az a gondod hogy ezek az állatok nem szociálisak és hogy nem éreznek szeretetet a gazdáik iránt?

Mert te önző okok miatt tartasz állatot? Azért gondozod hogy cserébe istenítsen téged? Feltételekhez kötöd?

Az igazi állatbarát nem azért tart bármilyen állatot hogy eggyel több valaki szeresse őt...


Mondom ezt úgy, hogy nincs hüllőm. Viszont a tengerimalacaim pl nem kötődnek hozzám. Akkor szerinted a kutyán és a macskán kívül gyakorlatilag semmilyen állatot nem érdemes tartani, mert az állatoknak kötelező hálásnak lenniük, amiért ellátjuk őket?

2019. jan. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

DoomSynx.. Én nem vagyok kiakadva, feltettem egy kérdést, ami foglalkoztatott és erre mindenki más akadt ki. :D Ahogy látom te is, akkor vissza vonom, és akkor énis azt mondom, hogy normális, sőt helyes döntés egy életveszélyes kígyót tartani lakásban, mit sem gondolva arra, hogy ezzel kockáztatom az életem.

Mert én ezt csak ilyen kígyókra értettem, de te meg magyaráztad azt a részét amit énis tudtam és amiről nem is kérdeztem, róluk csak megjegyeztem, hogy szerintem ők sem éreznek szeretet egy ember felé,aztán már a veszélyesekről beszéltem.

De aza lényeg, hogy nagyon okos vagy DoomSynx :D


13-as, végre egy normális ember, aki értette is a kérdésem! :D


14-es, ha nem veszélyes kigyóról beszéltél, akkor minek írtál? Legközelebb olvasd el figyelmesen a kérdést és úgy válaszolj :)


15-ös, Te sem értetted a kérdést.. :D nem is csodálkozom ezeken az írásokon, ha még olvasni sem tudtok :D

A VESZÉLYES HÜLLŐKRŐL, EZEN BELÜL KÍGYÓKRÓL VAN SZÓ.

Nem éppen annyi, hogy nem szeret viszont :D nem kell kiforgatni a szavamat, nem önző okból tartok állatot, de azért nem szeretném ha megölne a "házi kedvencem".:'D

2019. jan. 18. 01:55
 17/43 anonim ***** válasza:
92%

Full értelmetlen a kérdés.

Te nem tartasz mérgező hüllőt. Azt elítéled, aki igen. Mi válaszolunk a kérdésre, miszerint neked miért baj, ha valaki ilyet tart. Te játszod az okost, megvakargatod a neked farkát csóváló és nyáladzó egyetlen válaszolót, és továbbra is magas lóról beszélsz, hogy itt pedig mindenki hlye, csak te vagy helikopter.

Ha neked nem tetszenek a veszélyes hüllők, akkor NEM tartasz veszélyes hüllőt. Ha más tart, neked. Az. Miért. Baj?! Ezt nem magyarázod meg, b@sszuskulcs Miért nem?! Csak hajtogatod, hogy te biztos nem tartanál, mert jaj meg juj, megmar. Nem kötelező, nincs törvénybe iktatva, nem tartanak wgy AK47-est a fejedhez, hogy neked már most mérges hüllőt kell tartanod.

2019. jan. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
92%

#14 vagyok.

Legközelebb írd ki normálisan a kérdésedet, ugyanis nem azt kérdezted, hogy normáis e ha valki mérges kígyót tart háziállatnak. Szerintem neked vannak szövegértési problémid. Megvádolsz azzal, hogy nekem anakonda kell, mikor sehol nem irtam. És még csak választ sem kapok arra a kérdésre, hogy miért vagyok beteg azért, mert tetszenek a kígyók. Komolyan érdekelene a válaszod pedig.

És szomorú, hogy nem veszed észre magad...szerinted most mindenki hülye csak te nem meg az egyetlen válaszoló aki veled egyetért. Ritka hülye egy példány vagy :D

2019. jan. 18. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

DoomSynx, nem arról van szó, hogy én nem tartanék, ez tény. Hanem arról, hogy hogy mondhatsz akkora baromságot, hogy aki veszélyes, háziállatnak NEM AJÁNLOTT kígyót tart mint pl. az Anakonda,az teljesen normális, és nekem mi bajom ezzel, és én vagyok a normálatlan :D

És itt igazából te játszod a nagy okost, miközbe vagy nem érted a kérdést, vagy retardált vagy és szerinted tényleg normális az Anakonda tartása.

De ha azt mondanád, hogy félre értetted a kérdést és te a NEM veszélyes kígyók tartására mondtad, hogy normális, akkor az rendben lenne mert az szerintem is normális, mert valaki vagy szereti őket vagy nem, de azok nem veszélyesek.

Annyit mondtam a NEM veszélyes kígyókról, hogy szerintem ők sem éreznek szeretet egy ember felé, ennyi.

2019. jan. 18. 02:39
 20/43 anonim ***** válasza:
5%
Nem tartom normálisnak.Az egy dolog hogy a hideg kiráz ezektől az állatoktól.De az egy másik dolog,hogy tulajdonképpen ez kínzás,mint a cirkusz.Bizonyára akik ennyire védik ezeket az állattartókat,biztos marha nagy jókedvükben lennének ha be lennének zárva kis területre,megszokott élőhelyüktől teljesen más környezetbe.Egy kígyónak nem az az élete,hogy egy terráriumba legyen zárva,néha kapjon vmi eleséget,amiért esetleg meg se kell küzdeni.Nincs normális élettere,ahol vígan mozoghatna.Érvényes az összes többire is.Szóval ez egyfajta kínzás az ilyen állatokkal szemben,nem érdekel ki mit mond.
2019. jan. 18. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!