Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Normális ha valaki hüllőt...

Normális ha valaki hüllőt tart háziállatnak?

Figyelt kérdés
Szerintetek normális, hogy néhány ember gyíkot, kígyót vagy más ehhez hasonló állatot tart, mint "házi kedvenc"?? Azt hiszik olyanok mint a kutyák vagy a macskák? Szerintük a hüllőknek vannak érzéseik, és úgy gondolnak az emberre mint a gazdájukra? Örüljenek, hogy pl. egy nagyobb kígyó nem fojtja meg, nem marja meg vagy nem eszi meg őket (Ha valaki pl. Anakondát tart). Nem értem az ilyen felfogású embereket..

2019. jan. 17. 23:55
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%
#26 Meg kiegészíteném azzal, hogy azért mert neked valami undorító, másnak nem az.Ezért százas ember.Aki nem százas az lehet, hogy inkább te vagy,mert pont lenézel valakit aki más állatért rajong.
2019. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

,,3-as, lehet hogy valaki 40 kilós nőként tart egy harci kutyát, de azt meg lehet nevelni és az ad szeretet, egy kígyót nem lehet meg nevelni és az nem is szeret viszont.'' - Egy régi ovistársamat a család (amúgy jámbor) kutyája harapta egyszer szájon... (a heg még most is látszik, 18 éves)


,,A kígyó ugyanolyan embernek tart mint más 100 embert, nem tesz különbséget, akik mégis így gondolják azoknak gratulálok.'' - És ha épp az a lényeg, hogy nem tesz különbséget. Én a talpnyaló embereket se szeretem...

2019. okt. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:
A hüllőket nem azért tartják hogy játszona vele. Inkább győnyörködni kell benne. Amikor még kisgyerek voltam elmentem egy állatkertben és ott szerettem meg a kígyókat , gyíkokat és más hüllőket mert nagyon érdekesek voltak és pitonokban gyönyörködtem az egyiket általános iskolás koromban meg is éríntettem pontosabban egy kockás pitont ha vízi siklót látok a közelbe hozom a telefont és lefényképezem csak hogy sajnos az a telefon elromlott. Amikor kisgyerek voltam el is gondolkodtam azon hogy kígyót tartanák úgy mint az állatkertekben.
2022. nov. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!