Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogxan lehet nyulat lenevelni...

Hogxan lehet nyulat lenevelni a puszilkodásról?

Figyelt kérdés

Folyton ha ki van engedve én pedig csak lefekszek ő jön és nyalogat. Kezdetben aranyos volt és kedves, de most már nagyon zavaró tud lenni.


Le lehet nevelni valahogy erről? Esetleg valami ásványi amyag hiánya van? Akkor jobban szokta ezt csinálni, ha izzadok, lehet a só miatt csinálja?


2019. nov. 26. 06:24
 1/5 anonim ***** válasza:
A nyúlnak az anyanyulakat kivéve nem szoktak nyalósót adni, de neki érdemes volna adni.
2019. nov. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

Nyalósót és fogkoptatót nyuszinak adni tilos!


Azért csinálja mert nagyon szeret téged. Örülj neki. Sok gazdinak nincs meg ez a luxus, hogy a nyuszija nyalogatja. Persze ha izzadt vagy akkor még jobban fog nyalogatni mert még finom is vagy, de nekem mondjuk csak a nadrágomat hajlandó nyalogatni, engem még soha nem nyalt meg.


Erről nem lehet leszoktatni és ne is akard. Szeret téged és ezzel fejezi ki.

2019. nov. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Örülök én neki, persze, csak sokszor már zavaró. Épp, hogy ha ki van a bokám már csókolgat... Félek, hogy egyszer rosszul lépek, vagy valami és meglesz a baj...
2019. nov. 26. 20:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy kérdésem van:egyedül tartod?
2019. dec. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyelőre igen, egyedül. Nemsokára tervezek mellé egy másikat.
2019. dec. 9. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!