Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen, ha egy hörcsög megkergül?

Milyen, ha egy hörcsög megkergül?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy például az állatkereskedésekben amikor össze-vissza kaparja a falat a hörcsög és felborul, de folytatja megkergült. Vagy ez hülyeség? Ha van ilyen, belehal?

2020. aug. 4. 23:11
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam, hogy 6-8 hetesen lesznek ivarérettek
2020. aug. 8. 22:06
 22/24 A kérdező kommentje:
5 hetesen még nagyon kicsi. Fele akkora sincs mint az idősebb hörcsögünk
2020. aug. 8. 22:07
 23/24 anonim ***** válasza:
26%
5 hetes az már majdnem ugyanannyi, mint 6 hetes. Emberből sem ugyanannyi idősen lesz nemzőképes mindenki. (nem értek amúgy a hörcsögökhöz) pl hogy van két random csaj, lehet, hogy osztálytársak, de egyiknek már 11 évesen jön a pír, a másiknak meg mondjuk csak 13 Viszont szal tényleg lehet simán neki új a hely is; meg ha tényleg tutkó, hogy igényli, akkor idővel majd érdemes lehet neki beszerezni egy nagyobb helyet is, társat nem feltétlenül kell; mert akkor ugye azt is etetni kell, ha ellenkezőnemű, ha azonos; és ha még ellentétes nemű, akkor még utódokra is lehet számítani; meg pl fontos, hogy jöjjenek ki jól egymással gondolom, meg ilyesmi. De szal elsődleges szempontnak azt gondoltam, hogy ki mennyit engedhet meg magának anyagilag. De szóval arra még majd számolj, nem tudom, nem látom magam előtt azt a ketrecet/terráriumot; de lehet, hogy tényleg örülne egy nagyobbnak. Viszont szal én még still nem értek hozzá, de lehet még akár az is, ami szal az ivarérettségre vonatkozik, hogy lehet akár, hogy párosodna; szóval tehát én még ezt is el tudnám képzelni; meg most hirtelen nem néztem meg , hogy volt-e még másra vonatkozó válasz ezeken kívül; de ha volt még építő jellegű javaslat; akkor arra érdemes lehet figyelni. És ne aggódj, szerintem ha rendesen táplálod, meg kedves vagy vele; akkor egy boldog, kiegyensúlyozott kis höri tud majd lenni. :) Néha szerintem dumálhatsz is neki kedvesen akár; csak próbáld ne úgy nézni, hogy félreérthesse, és azt hinné, hogy meg akarnád enni, és megijedjen. Bár, egy idő után megszokja, hogy nem akarod megenni, csak adsz neki enni-inni, meg néha dumálsz neki. :D Én azt nem tudom, hogy a hörcsögök mennyire szeretik, hogyha simogatják őket.
2020. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Nem baj ha nem értesz hozzá de akkor ne szólj hozzá. Társat tilos beszerezni neki! A hörcsögöket csak egyedül szabad tartani. Nekik egyedül jó.
2020. aug. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!