Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit kell csinálni egy tengeri...

Mit kell csinálni egy tengeri malaccal?

Figyelt kérdés
Lehet vele játszani, mit eszik, mekkora hely kell neki? Sokat szaladgál vagy inkább lusta? Mennyit szarik és eszik? Azudvarra kivihetem-e? Mit lehet mennünk szeretni?bármit írhattok.

2020. aug. 11. 16:16
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kisgyerek. Csak az állatok olyan aranyosak.
2020. aug. 11. 20:43
 12/28 anonim ***** válasza:
48%
Én annyit mondanék,hogy egyszer voltam valahol, ott egy ideig volt nyúlt, aztán egy idő után megint nem; és azt mondták, hogy azt nemtom, hogy átszökött-e a szomszéd kertjébe a nyúl, vagy ott a kerítés mellett át is jött valamennyi, vagy a szél vitte át; de az volt a lényeg,hogy a nyúl elvileg evett abból a fűből, amin rajta volt a szomszéd permetje. Amúgy a szomszéd a saját gyepét akarta permetezni, csak lehet, hogy átment a kerítésen; arra már nem emlékszem, milyen kerítés volt a telekelválasztó a szomszéd meg közöttük. Tehát hogy erre azé esetleg mondjuk figyelni kell, és a sztoriban amúgy pedig tehát nyúl van; nem tudom, eszik-e a tengerimalac füvet; de ha igen, jó helyről kell neki szedni. Egyszer egyik rokonunk, aki emeletes házban lakik, és jöttek hozzánk , és van cicájuk, mondta, hogy szedjek má a macseknak egy kis füvet csócsálni, mert szal ők ugye emeletes házban laknak, nálunk meg tök faja szép zöld a fű, permetezni se szoktunk, a cica biztos örülne; és akkor szedtem neki. :)
2020. aug. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
17%
*Ja és mégegy , az egyik youtube-os akinek van/volt tengerimalaca; na, ő egyszer mondott valami ilyet, hogy belépett neten valami tengerimalacos csoportba; és hogy ott írták, hogy valami pokrócot kell berakni a tengerimalacnak alulra; de ő -a youtubeos- tudta, hogy nem azt kell, hanem forgácsot; ja meg szal hullott valakinek a tengerimalacának a szőre; de nem úgy, hogy csak simán vedlik, hanem ilyen foltokban volt, hogy már kopasz volt, és nemtom, mintha talán a pokróccal lett volna összefüggésben, hogy neki az volt bent; és akkor ez a videós el kezdte magyarázni, hogy forgács kell a tengerimalacoknak alulra, de aztán erre meg nemtom, talán lehet, hogy többen is nekiugrottak; és erre meg olyan ideges lett; hogy kiszállt abból a csoportból. Szóval az a lényeg, hogy a tengerimalacoknak alulra forgács kell. Tehát nem pokróc, hanem forgács. Én úgy láttam, hogy az a videós jól tartotta a malackáit; egyébként elköltözött másik lakásba, és a malackákat meg ott hagyta az exénél.
2020. aug. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
63%
13 szal faszsagot írsz. A malacok alá a legjobb a forgács
2020. aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a jókis történeteket. Ez a takaró dolog egyébként jó tanács.
2020. aug. 11. 21:05
 16/28 anonim ***** válasza:
78%
Lepj be a felelősség teljes tengerimalac tulajdonosok csoportba és ott mindent elmondanak
2020. aug. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
18%

"A malacok alá a legjobb a forgács"

Én is ezt mondom. Mert mintha az a videós is azzal kötötte volna össze, hogy azért kezdett hullani a szőre valakinek a malacának abba a csportba, ahova belépett; mert pokróc volt bent neki alul.

2020. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%
*meg szal az nem jó, ha a pokróc szívja be neki a pisijét, és akkor még abban alszik, ilyen átnedvesedett; büdi pokrócon; mégha minden nap cserélik, akkoris televan bacival; meg undorító, tehát én sem aludnék benne. Tehát forgácsot tennék be mindenképpen.
2020. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Egyre jobb válaszokat attók.kössz.
2020. aug. 11. 21:15
 20/28 anonim ***** válasza:
73%
Jesszus,sok butaságot hordtok össze. A forgacsnál sok szempontból jobb a szőnyeg/takaró. Nem,nem a pisibe alszik a malac,hisz a szőnyeg/polár pléd atengedi a nedvességet,kell alájuk nedvszívó reteg,pl pellet. Kérlek titeket "asszem" dolgokat ne írjatok 0 hozzáértéssel. A malac szőrhullásának semmi köze a polár plédhez. A foltokban törtenő szőrhullast atka/gomba,vagy nőstényeknél petefészek ciszta szokta okozni. Tehat semmi köze a takaróhoz. A forgacs is rossz ám,sokkal nehezebb takarítani,emellett nagyon poros,amitől sok malac tüsszög,ez pedig nem tesz nekik jót.
2020. aug. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!