Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Suli mellett megoldható hogy...

Suli mellett megoldható hogy tengerimalacot tartsak?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy tengerimalacot, ezért részletesen utána jártam a témának, de nem találtam megnyugtató választ. Sokan azt mondják nem, néhányan azt hogy igen. Én szeretném, ha lenne egy barátja, de sajna még a szüleimnél lakok, és nem engedik :S

2020. szept. 3. 17:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hú emberek köszönöm a sok választ! Sokan félreértették. Én suli mellett azért nem tudok vele annyit foglalkozni, mert 8 órát ott vagyok. És addig egyedül lenne :( De szerencsére rávettem a szüleimet, Így 2 darab lesz. Egyik osztálytársamtól hozom, az egyik lány a másik fiú. Mivel tesók, ezért majd valamelyiket ivartalanítjuk!
2020. szept. 4. 18:38
 12/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem baj, ha 8 órát egyedül hagyod őket. Igazából ha haza ész, majd engedd ki őket 1 órára, és hetente takarítsd, de azt hétvégén is tudod.
2020. szept. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
69%
Nem szeretnék vészmadár lenni, de lehet, hogy akkor minél hamarabb kellene ivartalanítani, mert nálunk anno ,,vendégségben,, volt 2 lány mellett 2 fiú és az egyik lány utána vemhes lett, de túl kicsi volt még a kihordás-megszüléshez és belehalt... Csak azért mondom, nehogy így járj. :(
2020. szept. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen,nekem is megoldható.Ha tudsz angolul ajánlom hogy néz meg pár külföldi csatornát a tarásukról,és ne 100 ketrecbe tartsd őket.
2021. ápr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!