Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SEGÍTSETEK! Szerintetek...

SEGÍTSETEK! Szerintetek Kérjek hörcsögöt Szülinpomra?

Figyelt kérdés
Augusztus.18.-án lesz a szülinapom és most ez tom hogy hülyén hangzik de SEGÍTSETEK mert nem tudom el dönteni!!!(előre is köszi:Rebeka) L/12
2010. aug. 6. 12:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
hát ha szeretnél, úgy érzed hogy képes vagy minden héten (vagy kéthetente tisztítani az almot), elviseled hogy éjszaka aktív és rosszalkodik, szüleid beleegyeznek akkor igen. jól gondold át! ja és ha beteg őt is ugyan úgy állatorvoshoz kell vinni. mindenesetre egy hörcsöggel könyebb dolgod van mint egy kutyával :)
2010. aug. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ebben csak te tudsz dönteni...ha szeretnél egyet,akkor azt kérj!Én is szoktam kapni állatot a szülinapomra:a 8.-ra egy közép snacit kaptam,ő holnap(08.07.)lesz 6 éves,a 10.-re hörcsögöt kaptam,de ő már 2 éve maghalt,a 12.-re tacskót kaptam,a 14.-re pedig pézsmateknőst:).

Szóval szerintem jó dolog,ha állatot kérsz:)

14/L

2010. aug. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszike:) :D Tudom Hogy Nekem Kell eldönteni De nem birom!!!MÉG SEGÍTSETEK LÉCCYY
2010. aug. 6. 12:26
 4/20 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, ne kérj. Kérj inkább kaktuszt, vagy cserepes orchideát.
2010. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

utolsó.

én megjártam a virágokkal xĐ

2 kutyát fel tudok nevelni de a növények nálunk nem élik túl xĐ csak a dohánypálma de a kaktuszt is kinyírtam a sok locsolással. pedig nekem nem tünt fel hogy soakt adok neki :D

2010. aug. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Szia! Szerintem kérj (: Nekem volt hörcsögöm, de sajna hamar meghalt ( 2 év, pedig szépen tartottam, vittem dokihoz), aztán lett egy törpe nyuszim és ő már 4 éve meg lesz, a tengerimalaccal is hasonló a helyzet ( barátnőmnek az van, egyszerre vettük az állatokat) Szóval, ha nagyon kötődsz hozzá, akkor én inkább ajánlanám őket.
2010. aug. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi De Még Mindig Nem Tudom Eldönteni =( Léccy még írjátok hogy igen vagy nem!!
2010. aug. 6. 12:44
 8/20 anonim ***** válasza:

szerintem még van időd ezen gondolkodni.

keress hörcsögös oldalakat és olvasd el mivel jár a tartása. így fel si tudsz készülni és dönteni is tudsz :)

2010. aug. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köcce már az összes létező hörcsögös oldalt megnéztem :D
2010. aug. 6. 12:56
 10/20 anonim ***** válasza:
megnézted vagy végig is olvastad? ha ennyire érdekel a hörcsög és nem csak pillanatnyi fellángolás akkor kérj. 2 évig felelősséget kell vállalnod érte.
2010. aug. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!