Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SEGÍTSETEK! Szerintetek...

SEGÍTSETEK! Szerintetek Kérjek hörcsögöt Szülinpomra?

Figyelt kérdés
Augusztus.18.-án lesz a szülinapom és most ez tom hogy hülyén hangzik de SEGÍTSETEK mert nem tudom el dönteni!!!(előre is köszi:Rebeka) L/12
2010. aug. 6. 12:19
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Igen Tudom!!
2010. aug. 6. 13:10
 12/20 anonim ***** válasza:
Hát, azt mindenképpen vedd figyelembe, hogy éjszakai állat. Akkor rágcsál, kotor, minden. Ha tudsz tőle aludni akkor már közelebb vagy a megolodáshoz. Viszont mivel nem érzed, hogy "igen, szeretnék hörcsögöt", ezért még várj vele. Van még rá sok éved, hogy legyen!
2010. aug. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Ildixy válasza:
Szerintem kérjél, mert tündéri, aranyos, nekem van törpehörim, szürke és fekete csík van a hátán, az egész kis állatka olyan, ha összekuporodik, mint egy pinponglabda. Van egy kis tálkája, ha kiveszem reggel, h. "telepakoljam" salilevéllel, magokkal, almáva, ott várja, h. megkapja. Éjjel semmi gond vele. Vegyél mókuskereket, v. valami járókát, amiben tud szaladgálni, megéri! Látod, h. mikor kell kipucolni, v. érzed!Nekem a forgácson a sarokban van egy rongy, oda vackolja be magát ha alszik. Jó hörizést!! kb. 600.-Ft surild@velvet.hu
2010. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Réka2001 ***** válasza:
Szerintem kérj mivel nagyon aranyos és nagyon cuki meg minden úgy hogy kérj!!
2010. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszi Mindekinek Még Eldöntöm De Lehet Hogy Inkább Telot Kérek :) X:D
2010. aug. 6. 18:55
 16/20 anonim ***** válasza:
kérj tengerimalacot xD
2010. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
hát nézd...előszőr is ezt neked kell eldöntened:) de ahogy már olvastam nagyon tanácstalan vagy.így én csak ötletet tudok adni: ha úgy érzed hogy elég felelősség van benned és kötelesség tudat akkor mindenképpen kérj mert nagyon jó kis állat.aranyos általában szelid :) bár az utolsó hozzászólásodat olvasva úgy látszik még sem nagyon akarsz egy ilyen kisállatot:D
2010. aug. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszi Uccsó :D Hát Igen Lehet!!
2010. aug. 7. 14:10
 19/20 anonim ***** válasza:

szerintem inkább kérj telefont.

ezt nem szívózásból mondom, de tényleg nagyon bizonytalan vagy, ezt az is mutatja, hogy mástól kérsz tanácsot egy ilyen dologgal kapcsolatban... ha végiggondoltad, hogy mennyivel többet kell foglalkozni a hörivel, mint egy telefonnal (etetés, takarítás, esetleges állatorvosi vizitek, és persze sok-sok törődés és figyelem), és még ezek után is szeretnéd, akkor gondold végig mégegyszer, higgadt fejjel, hogy nem-e lenne jobb várni vele egy évet, és következő születésnapra kérni. egy év ne olyan hosszú idő, de ha nem vagy elég érett gondoskodni egy élő, érző lényről, hosszúnak is tud tűnni... vagy, másik lehetőség, hogy karácsonyra kéred. ahhoz nem kell egy teljes évet várnod, de van időd eldönteni, hogy a napi teendőid mellett (suliidőt is beleértve) lesz-e elég időd és türelmed foglalkozni vele.

remélem, tudtam segíteni. amiket leírtam, nem sértésnek szántam, csak így látom a dolgokat. =)

2010. aug. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
kérj!
2010. nov. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!