Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan neveznétek el a kishölg...

Hogyan neveznétek el a kishölgyet (tengerimalac)?

Figyelt kérdés
[link]

2020. okt. 28. 17:03
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
61%
Miért kell lepontozni? :)
2020. okt. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
81%
Mert gyökér, legjobb mikor érkezik 2 válasz a kérdésre de 5x annyian mínuszolnak rájuk.
2020. okt. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

21#

Azért, mert like-ként meg dislike-ként vannak használva ezek a gombok. Semmi értelmük, hiába van odaírva, hogy szerintünk mennyire volt HASZNOS a válasz, ezt sokan magasról lekakkantják. Személy szerint én akkor megszűntettem volna ezt a pontozásos rendszert amikor megváltoztatták a gyakorit... 🙄

2020. okt. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Én sem értem. Én mindenkit felpontoztam, mert névötleteket kértem, és azt is kaptam. Most, hogy valakinek nem tetszik mondjuk a virág név, az nem számít. Tőlem nevezheti akár ürüléknek is a malacát, akkor is hasznos lesz a kérdésre a virágos válasz. Sokan like dislike gombnak hiszik a hasznosság értékelését.
2020. okt. 29. 11:15
 25/35 anonim ***** válasza:

21 vagyok


Igazatok van.

Az a baj, hogy hiába írsz hasznos választ, ha valamelyik pöcsköszörűnek nem tetszik, vagy csak szimpla troll, lepontoz és látszik, hogy hány százalékos vagy. Azt majd másik kérdésnél az emberek azt hiszik, hogy te is csak egy lepontozott troll vagy, pedig csak segíteni akarsz...

2020. okt. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Persze, kérdező, itt abszolút nem rád céloztam!
2020. okt. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, h végül mi lett a neve a malackának 🙂
2020. okt. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Miriell

Beril

Egyébként olyan fahéjas/Fajcis pofija van, de szerintem aranyos név még a Pocak, Bogyó, Nutella, Ginger, Kávé. Nagyon aranyos malackád van, visels gondját szeretettel😍

2020. okt. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon sok jó névötlet született.

Volt amelyik nevet, már eleve kilőttem, mert már másik állatot neveztem el úgy. Többek között volt hörcsögöm, nyuszim, és már másik malacom is.

Ezek a nevek voltak:

Pamacs

Bolyhos

Fahéj

Bogyó

Ettől függetlenül nagyon tetszenek ezek a nevek, csak nem szeretnék két állatot ugyanúgy elnevezni, még ha már a név tulajdonosa nem is él.

Végülis rengeteg név megtetszett, de hosszabb gondolkodás után végül a Ginger néven indultam el. Annak a magyar megfelelője, tetszett meg, a Gyömbér.

Vagyis a családunk új kis tagja Gyömbér.

A leendő barátját Kókusznak neveztük el (ő már 2 éve velünk van, és szegénynek nemrég pusztult el a társa). Még összeszoktatás alatt állunk, de így a páros neve Kókusz, és Gyömbér lett.

Még egyszer nagyon köszönöm az ötleteket, ha újra névválasztás előtt fogok állni, és nincs (számomra) megfelelő ötletem, akkor ide fogok visszatérni, és megint átolvasom a válaszokat.

2020. okt. 30. 11:24
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon aranyos a malackàd, vigyázz rá nagyon! Legyen sok szép pillanatotok együtt! 💜
2020. okt. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!