Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nőstény teknőctarka US teddy...

Nőstény teknőctarka US teddy tengerimalacnak milyen nevet adnátok?

Figyelt kérdés

Már volt több malacom (nem teddy, hanem rozettás, angol rövidszőrű (A leendő társa is angol rövidszőrű, jelenleg összeszoktatásnál tartunk, vagyis nincs egyedül)), és ami név eszembe jutott róla, az már mind foglalt, mert nem szeretném úgy elnevezni, mint valamelyik másik malacot, még ha ő már nem is él.

Itt már évekkel ezelőtt is kértem névötletet, és egész jó ötletek jöttek, amire én nem is gondoltam. Most újra név adás előtt állok, és gondoltam kiírom ide a kérdést, hátha születnek jó név öletek.



2020. okt. 26. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Matróz
2020. okt. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Géza
2020. okt. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Off, hát milyen cukin néz már ki ez a fajta *-* nem is láttam még ilyet :)


Én szeretem a jelentéssel bíró neveket, most így hirtelen a göndör szó szinonimáira rákeresve a Kára nevet dobta ki:


KÁRA f Norse Mythology

Probably from Old Norse kárr meaning "curly, curved". In Norse legend this is the name of a valkyrie.


Ha magyarul szeretsz nevet adni, akkor Bongyor simán. :DD


Ha a színéhez igazodunk, hogy teknőcös, akkor meg Harlequin (vagy simán Harley/Quinn), vagy Marble a márványos minta miatt. :)

2020. okt. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kleopátra
2020. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szütyő
2020. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
NőstényteknőctarkaUSteddy tengerimalac
2020. okt. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Beril

Miriel

Fahéj

Nutella

Folti

Fagyi

Pocak

Mogyoró

Pisztácia

Marcipán

Ginger

Kávé

2020. okt. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!