Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisállatot ajánlanátok?

Milyen kisállatot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nappali állat kéne, nem éjszakai, mint például a hörcsög. Tűrnie kéne kisebb gyerekek babusgatását. Nyugodt természetű állat kéne. Nem kutya vagy macska. Valamint olyan, amelynek sem a megvétele, sem a gondozása nem kerül túl sokba. Előre is köszi a segítséget.
2010. aug. 12. 13:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Vagy mókus?
2010. aug. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Esetleg degu?
2010. aug. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem se a mókus,se a degu nem megfelelő a kérdezőnek...én a nyulat ajánlom:)
2010. aug. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13:34-es a tengerimalacok nem harapósak és ha jól vannak tartva nem is ujjiznak. Szóval vagy tengeri malac vagy nyúl. Majd írd le, hogy döntöttél.
2010. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A tengerimalac nem is harapós! Nagyon ritkán harap, de akkor is csak önvédelemből teszi. Nekem is van két malacom és eddig még csak azért harapdálták meg az ujjamat mert érezték rajta a banán szagát. Amúgy nem ajánlanám nektek mert tényleg nagyon sok macera van az örökös kajálásával :)
2010. aug. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hörcsög!Az nagyon cuki és nem agresszív ellenben a tengerimalaccal!És még szeretgetni is kell!Muszáj!És nincs vele sok baj!
2010. nov. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Csak 2hetente 1 szer takarítod meg eteted-itatod meg szeretgeted hetente legalább 3-4-szer és ennyi!A hörire szavazok!
2010. nov. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!