Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy idős tengerimalacunk van,...

Egy idős tengerimalacunk van, nem tűr már társat ilyenkor?

Figyelt kérdés

Egy 6 éves malackank van, pár hete kaptuk, sose volt társa, mindig egyedül volt.


Ilyenkor már nem lehet osszeszoktatni másik malaccal, ugye?


2021. márc. 27. 08:33
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Én nem tenném. Nagyon idős már, elég a baja.
2021. márc. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Meg lehet próbálni, hátha. De ha nem megy, maximum a másik malacka másik ketrecbe megy. Egyébként a tengerimalac jó gondozás mellett 12-15 évig is elélhet. A mi egyik malackánk asszem 13 évesen pusztult el. Igazi matuzsálem volt már.
2021. márc. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Akármilyen jó gondozás, a tengerimalac átlagélettartam 5-7 év. Vannak kivételek, de jobb, ha felkészültök.
2021. márc. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%

3-mas, akkor a mieink mind kivételek voltak, mert megérték a 10+ éves kort. Sokat volt velük foglalkozva, el voltak kényeztetve. Az átlagéletkor nem jelent semmit. A hörcsög átlagéletkora 2 év, a miénk megérte majdnem a 6 évet. Már tiszta ősz volt a bundácskája, és senki sem hitte el, hogy ilyen öreg. 2 hónaposan vettük, és hát csak ki tudtuk számolni, hogy mennyi időt élt.


2-es voltam. És nem kell elhinni, amiket írtam, mert tudom, hogy itt az emberek szkeptikusak.

2021. márc. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
4-es vagyok. A férfiak átlagéletkora meg 73 év, de van, aki 90 éves koráig is elél. Akkor hogy is van ez? XD
2021. márc. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

"És nem kell elhinni"

Hát nem is hiszem XD

2021. márc. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

4# "Az átlagéletkor nem jelent semmit" :)))

Senkit sem érdekel hogy az ember elélhet akár 100 évig is, ha úgyse fog.

A tengeri malac is elélhet akár 12 évet is, de nem fog, mert a legtöbb az kb 6 éves korban kimúl.

2021. márc. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
81%
Mi egyszer találtunk egy időset, akit valami gyökér szabadon engedett egy parkolóban. Vettünk mellé egy fiatalt, hogy ne unatkozzon és remekül elvoltak.
2021. márc. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2021. márc. 27. 21:47
 10/10 anonim ***** válasza:

Annyit tennék hozzá, hogy a tengerimalacok társas lények, legalább 2 tengerimalacot kell együtt tartani!

Persze más eset, hogy sohasem volt neki, sajnos ez a kezdeteknél lett elrontva :(

2021. ápr. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!