Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Házi egér tartása?

Házi egér tartása?

Figyelt kérdés
Szeretném meglepni a hugomat 2 nőstény egérrel. Már olvasgattam róluk, de azért itt is meg szeretném kérdezni, hogy kinek milyen tapasztalata van róluk? Tényleg könnyebben kézhez szoknak, mint a hörcsögök?

2021. márc. 28. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
58%

Én régen tartottam egeret, és csak pozitív tapasztalatot tudnék róla mondani. Szerintem ez az egyik olyan állat, amit nagyon nagyon érdemes tartani (persze minden állatot érdemes, tartani, de ezt szerintem különösen), mert minden dolog, amit érte teszel pl. enni- inni adsz neki, sokat foglalkozok vele, megtérül. Nagyon barátságos állatkák, tényleg könnyű őket kézhez szoktatni.

Még leírnék egy plusz tapasztalatot is: Én úgy tartottam egereket, hogy macska is volt a házban, de egyáltalán nem foglalkoztak egymással. Valószínűleg azért nem, mert a cicus öreg volt és nem nagyon volt már kedve semmihez, főleg ahhoz nem, hogy az egereket piszkálja. Meg gondolom azért sem próbálta őket "megtámadni", mert a macska a földszinten volt, az egerek pedig az emeleten laktak. Szóval én csak ajánlani tudom mindenkinek az egereket!(: 😊💜

2021. márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az egereket 120×50 ketrecben kell tartani,ha tudsz angolul akkor keres rá egeres csoatornákra
2021. márc. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!