Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy 9 hónapos bak törpenyu...

Van egy 9 hónapos bak törpenyuszim. Két napja elkezdett jelölni, morogni. Gondolkodtam az ivartalanításon, de azt olvastam túl kockázatos. Tegyem vagy ne?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 10. 22:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van egy lista a nyulas orvosokról, de a nagy része személyes tapasztalatokon alapul. Mivel Pest mellett laksz, én ajánlom a pesti rendelőköt. Nekünk Focus Vet-ben történt az ivartalanítás, ott csak jó tapasztalatom volt, nagyon aranyos doktornő, szívélyesek állattal is, emberrel is.. Az Exo-petben is hozzáértőek, csak ott sajnos sportot űznek a megvárakoztatásból.

2021. ápr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2021. ápr. 15. 19:11
 13/14 anonim ***** válasza:
Az 5 os vagyok. Nekünk a nyuszink most 4 éves és vettünk neki fél éve egy fél évvel fiatalabb nőstény nyuszit. Voltak kezdeti nehézségek, de Mivel az 1.(hím nyuszi) nagyon orulneki, mostmar sokkal boldogabb, nagyon megérte. Ha kéne bármi segítség, nyugodtan írj priviben😉
2021. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Túl vagyunk az ivartalanítason! Mindenki jól van. Csak gallért kellett rakni szegénykére mert folyton piszkálta a sebét. De az ivartalanítást követő második napon már boldogan szaladgált a szobában😊 mégegyszer köszönöm a válaszokat!😄
2021. máj. 16. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!