Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Találtam 5db baba egeret, a...

Találtam 5db baba egeret, a kukorica tárolóban. A szemük még nem nyílt ki, de már szőrük van. Mit adhatok nekik enni, eggyáltalán életben maradhatnak az anyjuk nélkül? Lécci írjatok! Nem akarom megölni őket!

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 18:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Igazad van a kutyákkal kapcsolatban, de a "hobby" egerek, azok szerintem szelídebbek mint a vadon élő egér...Mert ha pl.: vegyük a házi macskát és valami vadmacskát: hiába van az hogy a tigris szelíd meg minden tud lenni, de a macskákat már az ember jó ideje szelídítik, és a tigrisben benne van az hogy vadon élő és az ösztön is bennük van, hogy szabadok akarnak lenni...Az egérrel is szerintem ez van: A barna egér is vadon élő, nincs semmi keresni valója egy házban... Ha pl. szobában találta volna a kérdező, akkor talán szelídebb, de ez a kukoricában lett találva, azok pedig nincsenek hozzá szokva az emberhez...De nem tudom,ha akarod majd írj hogy mi történt velük,kíváncsi vagyok...:))
2010. aug. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Skorpió kajának jó lesz :D
2012. jún. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!