Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek a patkany intelige...

Aniko49 kérdése:

Szerintetek a patkany inteligens allat?

Figyelt kérdés
Amit allitasz tamaszd is ala ervekkel,ne csak roviden ird hogy igen vagy nem.

#kissemlos
2021. nov. 30. 17:47
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Kedves 20 as es a akik azt gondoltak azert kerdeztem a patik intelligenciajukrol hogy haziallatkent szeretnem oket.Hat nem!Egyszeru erdeklodes volt .Szegenyeket jobb ha sose latom pusztan tudomanyos szempontbol erdekelt ez a tema.En a kutyakat szeretem igazan de nagyon de a panelbe nem tartok ilyesmit meg nem is lenne ra idom setaltatni mert valtasban dolgozom.Volt valami nagyon de nagyon regi ezelott 18 evvel ezelotti vmi tapasztalatom azert kerdeztem.Koszonom.
2021. dec. 2. 20:06
 22/29 anonim ***** válasza:
#21 nem győzködtelek hogy háziállatként tartsd őket, szimplán példát is mellékeltem a válaszomhoz és mivel én főleg háziállatként találkoztam velük így olyan példákat írtam ahol történetesen háziállat patkányok voltak az alanyok. A vad társaik is intelligensek csak hozzájuk még nem volt sok szerencsém. Egy pillanatig se gondoltam hogy te most patkányt akarsz tartani és csak azért kérdezed, sok ember csak hallotta hogy okosak de konkrét példát még nem látott ennek az alátámasztására.
2021. dec. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%

Hülyék, mint a segg.

4 csapdát raktam ki a padlásra, 1 nap alatt mindegyikbe volt egy.

Sok degenerált patkánytartó elmebeteg szereti félistenként beállítani ezeket a szarokat.

Hogy dögölne meg az összes.

A világ legkártékonyabb "állatai".

Undorító dögök.

2021. dec. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
#23 mert te nagyon kulturált és felsőbbrendű ember lehetsz ha gyakorikérdéseken "degeneráltozol" embereket mert nem ugyanazokat az állatokat szeretik mint te, igen, ettől aztán nagyon intelligensnek tűnsz hogy egy 12 éves önkontrolljával és vérmérsékletével fogalmazol, most jól megmutattad, remélem enélkül nem tudtál volna jól aludni éjjel.
2021. dec. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
24! Ne vitatkozz vele, valószínűleg fingja nincs róla, hogy ő 100x kártékonyabb még a patkányoknál is és az intelligenciája is messze elmarad az állatokétól. De ez ki is tűnik az írásképéből és valószínűleg dühkezelési gondjai is vannak, mert a való életben egy elnyomott kis senki aki nem mer visszaszólni sehol, szóval nem érdemes rá szót pazarolni. ;)
2021. dec. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
23. Csak azért nem lesznek hülyék, mert bosszúságot csinálnak neked.
2021. dec. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Kedves 22 es megertettem -koszonom.
2021. dec. 3. 14:46
 28/29 anonim ***** válasza:
Sok videó megtalálható, szerintem elég intelligensek. Az, hogy belemegy a csapdába, nem azt jelenti, hogy segghülye. Amúgy minden élőlényhez megvan a magához való esze. Csak mi emberek szeretjük mindet értékelni, persze magunkhoz viszonyítva. Így meg nagyon egyoldalú a végeredmény: Minden rajtunk kívül létező élőlény a Földön hülye. Ennyi.
2021. dec. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Élőlénynek
2021. dec. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!