Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek ha másik állatkát...

Imre6 kérdése:

Mit tegyek ha másik állatkát akarok de nem tudom hogy mondjam el a szüleimnek? Mit mondjak hogy ne legyen feltűnő.

Figyelt kérdés
(Saját pénzből lenne)
2022. jan. 2. 13:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted hogy másikat? Mi lesz a mostanival?
2022. jan. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Mit jelent az, hogy másikat akarsz? Most van valamilyen állatod és lecserélnéd egy más fajtára vagy mi?
2022. jan. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, ha van most állatod akkor gondozd, foglalkozz vele, ha mellé akarsz más fajta állatot is akkor mond meg a szüleidnek vagy megengedik vagy nem.

De ha lecserélni akarsz állatot azt felejtsd el.

2022. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Szíriai aranyhörcsögökről van, de nem jött be
2022. jan. 2. 13:37
 5/19 anonim ***** válasza:
39%
Hát mondd meg az igazat, hogy mért nem jött be. Ezt ők vagy tolerálják vagy nem. Én tolerálnám, persze nyilván előbb kellett volna tájékozódni. Minden elolvasható egy állatról. Mit akarsz helyette?
2022. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Komolyan nem tudod kibírni azt az 1-2 évet amíg él? Ajándékozd oda valakinek, de ne nagyon tarts semmilyen állatot, mert mi van ha nem jön be, megölöd/kidobod...
2022. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Hát, én a helyükben azt mondanám, hogy semmi gond. Elajándékoznám a hörcsögöket, de másikat nem kapnál egy ideig, az biztos. Tanuld meg becsülni az állatokat, ők is élőlények, vannak érzéseik.
2022. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%

Na nem! Szulokent biztos nem engednem, hogy hulyet csinaljon belolem a gyerekem. Es ha a 10. allat se jon be? Akkor mi lesz?

En elajanadekoznam egyebkent a horcsogot es jegelnem meg par evig ezt az allatos temat, mert nyilvan nem eleg erett ra a gyerek. Ami persze ertheto, de en nem vagyok hajlando ezzel kinozni az allatokat es magamat, hogy “kiprobaljuk” oket, aztan ha nem tetszik, mennek tovabb. Rosszabb esetben idiota szulok eseten meg mennek a szabadba megdogleni.

2022. jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

Mi az ,hogy “nem jött be”? Láttál róla mindenféle cuki videókat s jött egy fellángolás ,hogy “kell ilyen!” majd csalódtál mikor a tiéd nem úgy viselkedett? Hát ez ilyen, általában elsősorban nem azért vesz állatot az ember ,hogy bármikor azt csinálja amihez épp kedved van. Arra kitalálták a virtuális jószágokat.

A helyzettől függően ha nem öreg a höri (meddig is élnek? 2-3 év?) akkor én lehet elajándékoznám de utána biztos nem lenne új állat egy ideig.

2022. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

Micsoda szar ember lesz belőled, ha azt tudod mondani egy állatról, hogy nem jön be, ezért lecseréled.

Ha szüleid elcseréltek volna a kórházban, jobban jártok volna.

2022. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!