Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit èri meg jobban tartani...

Mit èri meg jobban tartani hörcsögöt vagy tengeri malacot ?

Figyelt kérdés

Pár ève volt 2 tengeri malacom de nagyon kènyesek voltak règen mèg apu foglalkozott hörcsögökkel azok elèg szivosak voltak

Ti melyiket javasoljátok ?



2022. febr. 6. 16:50
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Anyagilag egyikt sem éri meg, kedvencént meg azt amelyik jobban tetszik.
2022. febr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkettő van és volt is mindig.

Mindkettőnek van előnye és hátránya is, ellenben mindkettő imádnivaló, neked kell tudnod, melyikhez húz a szíved.

Hörcsög:

-előny: egyedül is elvan, kicsi, szívós, könnyű bánni vele.

-hátrány: számomra az egyetlen, hogy nagyon keveset él, másoknak még az, hogy éjjeli állat, szóval, ha te normál életmódot élsz, akkor nem sokat találkozol vele, vadócabb, mint a malacka.


Tengerimalac:

-előny: nagyobb, jobban lehet simogatni, jobban kötődik az emberhez, igényli a társaságodat, szereteted, nyugisabb.

-hátrány: fogékonyabb a betegségekre, vágni kell a karmait, minimum 2-t kell tartani, mert egyedül depressziós lesz, többet kell takarítani.


Én mindegyiket imádtam/imádom, mindegyiket másért.

2022. febr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!