Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kire bízzátok a törpe nyuszit...

Kire bízzátok a törpe nyuszit amíg nyaraltok ?

Figyelt kérdés

Most hagyom először egydül (nyilván nem egyedül)hosszabb időre.Anyukámmal lesz amíg nyaralok de aggódom, hogy minden rendben lesz-e.Nyuszisok tapasztalata érdekelne, hogy bírja a nyuszi egy számára idegennel?Anyukámmal egyszer találkoztak de kivételesen odaszaladt hozzá és a lába körül futkosott, mások elől elfut.

Mire figyeljek? 8 napról van szó, anyu költözik ide, szóval a nyuszi a saját közegében marad.



2022. jún. 28. 21:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
30%
Meddig nyúl a nyúl?
2022. jún. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,megnyugodtam.Elég önfejű nyuszi, nem az a kedves,bújós😁
2022. jún. 29. 15:52
 13/18 anonim ***** válasza:
12.:Szívesen! :)
2022. jún. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%
Én ha szóltam is bármelyik családtagomnak, csakhogy megnyugodjak, kimértem a napi adag kaját. Zacskóba saláta, répa, be a hűtőbe, kiisdobozban pedig mag. Aki eljött hozzánk, gondolkodnia sem kellett, kibontogatta azokat mindennap és csak belerakta a ketrecbe. Sem többet, sem kevesebbet nem kapott a nyuszmusz. :)
2022. jún. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
91%
Nekünk elbírja az idegeneket. Általában barátnômhöz vittem de mostanában már olyan nyaralót veszünk ki ahová lehet állatot vinni.
2022. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ma utazunk és jön anyukám vigyázni a nyuszi ra😊
2022. júl. 16. 12:40
 17/18 anonim ***** válasza:
16.:Szívesen! :)
2022. júl. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mi idén úgy oldjuk meg hogy átvisszük őket utánfutóval házastól egy ismerőshöz akinek kertje van mint nekünk és így jó helyen lesznek.

Szomszédra nem számíthatunk mert nem normális.De sebaj majd mi is így állunk ő hozzá ha segítséget kérne:D

2022. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!