Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet attól bajom, ha hozzáére...

Lehet attól bajom, ha hozzáérek egy egérhez?

Figyelt kérdés
Jól van, ne nézzetek hülyének. Éppen a kertben voltam, amikor észrevettem a macskámat amint "játszik" egy egérrel, mármint élő egérrel. Odamentem és próbáltam megmenteni az egeret, de mindig kiugrott a kezemből, berohantam egy dobozért, de mire kiértem már nem volt sehol. Azért sajnálom szegényt... Szóval szerintetek lehet bajom attól, hogy hozzáértem? Mármint utána persze, hogy kezet mostam. Normális válaszokat légyszi!
2010. szept. 27. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
1 alkalom alatt nem lesz bajod tőle. akk a macska mit mondjon amikor játszott vele. nyílván ennyi erővel a macskát is este fejbe lehet csapni 1 lapáttal mert vmit összeszedett.
2010. szept. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az egér kártevő, a szabadban is és a lakásban is.

Gyűjtsél bolhát, kullancsot, levéltetűt és más ilyen háziállatot.

2010. szept. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz az érintéstől.

Legközelebb hagyd a macskát békén: a feladatát végezte.

2010. szept. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó tudom, oké, de úgy sajnáltam azt a szegény kisegeret. Amúgy a macsekot megértem...
2010. szept. 27. 16:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja ne bántsátok szegényt!


Nem is az egeret hanem a macskát védte, nehogy összeszedjen valamit, ügye kedves kérdező? ;)))))))) (kacsint)

2010. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
miért lenne tőle bajod? én is mentettem meg már kisegeret az utcán a macskától, meg az emberektől, hogy ne tapossanak rá! megfogtam, beraktam egy kis dobozkába és hazavittem és megtartottam mint egy háziállatot, több mint 2 és fél évig élt velem (eddig élt) Lelenc nevű igazi valódi kis egérkém.
2010. szept. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Enting ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle, ha nem harapott meg. Még ha megharap, akkor is kicsi az esély rá. Azért legközelebb ne fogdosd.
2010. okt. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!