Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek anyám meg nagyim...

Szerintetek anyám meg nagyim miért nem szereti a kisrágcsálokat? Semmit nem engednek. Hogy vegyem rá őket?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem is fogják szeretni soha. Az ő felfogásuk szerint a rágcsáló kártékony és irtani kell:)A legtöbb nő fél is tőle. Nem lesz egyszerű meggyőzni az oroszlánt, hogy a saláta finomabb.
2010. szept. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy viszolyognak tőlük. mint pl más a hüllőktől, vagy épp a pókoktól
2010. szept. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én 5 éves korom óta akartam hörcsögöt most vagyok 15 és 5 hete kaptam is végre.A trükköm az volt hogy rá vettem anyut (ő is utálja a rágcsálókat de az állatokat szereti) hogy akkor nem kell venni csak menjünk el és nézegesük meg őket.El is mentünk és anyu meglátta az Aranyhörcsögöt és "jajj de aranayos" gondolom már nem kell mondani hogy azóta van új szoba társam :) szerintem te is probálkozz ezzel ;)
2010. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
utolsó, ez aranyos volt! :)
2010. szept. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt a hozzáállást már én is tapasztaltam. Mentem trolin, vittem az állataimat. Mindenki odafordult, hogy de cuki, milyen aranyos, stb. A patkányra. Ha mondanám csak, hogy patkányt tartok, undorodnának, de amint meglátják, jajj, de cuki van.

Mondjuk tény, hogy nem kezdhetsz patkánnyal, mert az ember tudja a hörcsögről meg a tengerimalacról, hogy nem harap, de a patiról azt gondolja, hogy harap, pedig egyáltalán nem gaz. Szelíd, ragaszkodó, idomítható, szobatiszta.

Vagy mutasd meg neki ezt:

[link]

Szerintem a táncolóegér is jópofa állat.

2010. szept. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nem! én tul képpen malacot szeretnék! pedig az olyan aranyos! el is mentünk az állatkeresekdésbe ÉS ODA SEM BAGÓZOTT RÁJUK! CSAK MONDTZA HOGY NEM!!!

sZÓVAL EGYÉB 5LET?


DE AZ EDDIGIEKET IS KÖSZÖNÖM!

2010. szept. 28. 06:54
 7/8 anonim ***** válasza:
[link] mutasd meg neki 2 fanyarú sorsú aranyos malacka akiket 2szer örökbe fogadtak és visszavitték őket :( hátha ettől meglágyul és őket fogadjátok örökbe az szép tett lenne
2010. szept. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bogyó és Mimóza a nevük
2010. szept. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!