Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol lehet izgalmas kiegészítők...

Hol lehet izgalmas kiegészítőket venni hörcsög ketrecbe?

Figyelt kérdés

100x60 cm a ketrece, és újítani szeretnék rajta. Ilyen "natural cage" ketrecet szeretnék, és erről kérdeznék. Hol lehet ilyen farönköket venni, vagy az erdei jó (megmosva, stb). Illetve ágak, stb. A zooplusról szoktam vásárolni online, illetve a szomszéd boltban.

A válaszokat köszi!



2023. ápr. 5. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb választás számodra a glirex.hu oldal. 🥰 Biztosan gyönyörű lakhely lesz, szép nagy. Boldog lehet a lakója. 😊
2023. ápr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi 😊
2023. ápr. 6. 08:11
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Nézz körül a helyi kisállat boltban! Ott is elég jó cuccok vannak. Én ott találtam a törpehörcsögömnek egy favárat. Tud benne bújkálni, meg mászkálni rajta.
2023. ápr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a fa vár borzasztó kicsi bejáratokat tartalmaz. Inkább csak roborovszki törpehörcsögnek javaslom. Egy átlagos testalkatú hibrid dzsungáriai törpehörcsög simán beleszorul vagy kárt tesz magában ha benne van. Egyébként én azt vallom hogy az ember inkább támogasson hazai kisvállalkozást mint olyan üzletet ahol egy csomó olyan felszerelés és eledel is kapható ami borzasztó minőségű.
2023. ápr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!