Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacot lehet egyedül...

A tengerimalacot lehet egyedül tartani?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat játszanék vele, futtatnám, és gondoznám, alomlnám szívesen. Csak renm akareok kettőt, mert kettőt nem tudok gyszerre foglalkoztatni és nem akarom hogy összevesszenek rajtam.

Ha velem van, biztos nem fog unatkozni. Meg a barátnőmnek is van egy tengericocija és néha persze átvinném hozzáá játszani.


2010. okt. 10. 09:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Oké köszi a választ.

Most már két tengerimalacomn van!!!! :):):):)

Tényleg nagyon jó fejek így ketten:):)

2010. nov. 23. 17:19
 12/13 anonim válasza:

Nekem van egy tengerimalacom akit 2 honapja kaptam. Harom testver volt, egy tombhazba lakok a testvereinek a gazdaival. Majdnem minden delutan lemegyunk a tombhaz ele mindharman (es az apatengerimalaccal) es ott letesszuk oket a fube. Esznek es utana jatszanak egyutt.

Nagyon megijedtem amikor olvastam hogy csak egyedul lehet tartani mert a szulim ezt az egyet is alig engedtek meg es azt mondtak hogy tobbet nem kaphatok. igy lehet egyedul tartani?

2013. júl. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet.
2016. júl. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!