Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi történhetett a hörcsögömmel?

Mi történhetett a hörcsögömmel?

Figyelt kérdés
Hiányzik a fél első lába (a könyökéig) meg ugyan azon az oldalon a szeme csukva van és véres körülötte. Ráeshetett a rácsról valami bújókára és megsérült lejött neki a lába vagy a társa bánthatta? Nem találtam a lábát a ketrecen belül pedig kitakarítottam és átnéztem vagy ez ilyen betegség hogy elrothad a lába?

2023. júl. 13. 14:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod nem biztos hogy megtartod a sérültet. Akkor mi lesz a sorsa? Agyonütöd?
2023. júl. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Tevenyereggyarto ***** válasza:
85%

Mondjuk én a díszállatból az állatot emelném ki, nem a díszt… Ne már, nem rakétatudomány a hörcsögtartás. Kb 5-10 perc kereséssel biztos több forrásból is azt találnád ,hogy például egyedül tartandó. Igen, előfordul ,hogy megvannak egymás mellett ha együtt nőnek fel de nem az az alap. Ha összekapnak akkor pillanatok alatt sérülést tudnak okozni egymásnak. A haverod is biztos nagyon felelősségteljes ,hogy szaporítja (kivéve persze ha egy vemhes nőstényt vett kereskedésből, úgy nyilván kicsit más a helyzet).

Már írták mit kell tenni: egzotikus állatokra specializálódott állatorvoshoz kell vinni, ő mond biztosat. Ez a legtöbb s legjobb amit tehetsz, minden más csak kevesebb.

2023. júl. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia a facebookon lépj be a hörcsög imàdok csoportba , privàt csoport de engem is visszaigazoltak , majd oda ird ki a kèrdèst, ott èrtenek hozzà.
2023. júl. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Hörcsögöket hosszú távon nem szabad együtt tartani. Egyik ismerősöm 2 felnőtt hörcsögöt tartott együtt (hím és nőstény), szaporodtak, de még ezek után sem választotta el őket, a vége az lett hogy a nőstény hörcsög megölte a kicsiket és a hímet is.
2023. júl. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek mihamarabb vidd el egzotikus állatokhoz értő orvoshoz. A horcsoginfo.hu/allatorvosok oldalon vannak összegyűjtve a hozzáértő dokik. A hörcsögök pedig legyenek külön. Soha egy pillanatra se találkozzanak! A hörcsögöket csak és kizárólag egyedül szabad tartani!
2023. júl. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ma reggelre sajnos megdöglött a sérült :/
2023. júl. 16. 18:03
 17/19 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom, állatorvos véletlenül sem látta.
2023. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát 3 nappal később, persze, szerencsétlen.
2023. júl. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Mit szenvedhetett az a szegény kis állat, mire 3 nap múlva végre megkönnyebbülhetett.

A jó Isten mentsen meg tőled minden állatot ❗

2023. júl. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!