Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög vagy degu? Nem tudok...

Hörcsög vagy degu? Nem tudok dönteni?!

Figyelt kérdés

Anyukám azt mondta, hogy kapok egy kisállatot.De nem tudok dönteni.

Már volt hörcsögöm Höri, és nagyon szerettem olyan aranyos volt.De azt hallottam, hogy a degu is nagyon aranyos.

Melyik legyen szerintetek? Érveket,kort, nemet is kérek! Köszike ;)


2010. okt. 17. 11:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nekem volt hörcsögöm meg malackám is.Szerintem a malacka.Szerintem jobban lehet szeretgetni.
2010. okt. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek voltak csaj degujai és rendszeresen szexeltek. És ennek hangot adtak. Emberibb állatkák, mint a hörik, de hangosabbak is.
2010. okt. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem értettem a válaszodat:(
2010. okt. 17. 12:16
 14/23 anonim ***** válasza:
szerintem a hörcsög jobb mert tudod simogatni ,kezedbe venni a degut meg annyira nem....
2010. okt. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Bocsi! nem ide akartam írni :(Bocsi utolsó: nem, neked szántam :)
2010. okt. 17. 12:16
 16/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Döntöttem(tünk):Höri lesz :)

De sajna nem most csak tavassal. Mert most éppen felújítás van nálunk és nem lenne időm annyira foglalkozni vele :S

Tehát köszönöm mindenkinek a válaszát! Hörcsögöm lesz :)

2010. okt. 17. 12:18
 17/23 anonim válasza:

szimpátia kérdése. nekünk degunk van,imádjuk, de a höri is tündérpofa. imádnivaló a tengerimalac vagy a patkány, de a mókus is bűbájos.

deguból lehet 1 is, de akkor folyton vele kell foglalkoznod (kis is követeli magának).a miénk sokat van szabadon a lakásban, olyankor állandóan a nyakunkon lóg és sokszor vigyázni kell, el ne gázoljuk.rohan mögötted, mert minden érdekli, ami a lakásban történik. nyoma sincs depressziónak.születésétől fogva cukorbeteg, minden édes dolog tiltólistás (néha csalunk, és kap 1 falat diabetikus édességet).

de a dolog rajtad áll egyedül: tavaszig többször nézz be állatkereskedésbe, és amelyik megfog, őt válaszd, mindegy, milyen fajta. a lényeg, hogy nagyon szeressétek egymást és törődj vele egész pici életében.

2010. okt. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

utolsó nagyon köszönöm!Nagyon sokat segítettél :)

Sajnos az állatkereskedés egy másik városban van.:S

Az baj, hogy ha én a hörit karácsonyra kapom?

Várjunk tavaszig?

Nem tudok várni már annyira izgulok. Biztos, hogy höri lesz.

Az, hogy karácsonyra kapom nem azt jelenti, hogy Ő a karácsonyi ajándékom, csak akkorra végzünk a felújítással, de az is lehet, hogy előbb megkapom.

Én fogom kiválasztani a hörit, meg fogom nézni nincs-e valami baja.mert az én hörimnek csomó volt a hasába:S és az állatboltban is sok ilyen hörcsögöt láttam.

Nagyon köszönöm a válaszokat :)

A degu is gyönyörű, de valahogy jobban vonzódom a hörcsöghöz.Meg már volt is tehát, tudom, hogy mi kell neki:)

Köszi a választ utolsó!

2010. okt. 17. 14:53
 19/23 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés:

Ketrec vagy akvárium( terrárium)?

Bármelyikben is legyen mindennap kivenném, Ti melyiket ajánlanátok?Miért?

2010. okt. 17. 14:58
 20/23 A kérdező kommentje:

Bocsi! Kicsit össze vagyok zavarodva!

Azt írtam, hogy tavasszal kapom de mint kiderült még idén :)

Ezért írtam két helyre mást!Nehogy valaki félreértse!

2010. okt. 17. 15:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!