Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögöt lehet fürdetni?

Hörcsögöt lehet fürdetni?

Figyelt kérdés

Lehet?

Ha igen akkor:

Hogyan, mivel?

Mennyi ideig?

És szeretik ha fürdetik őket?

Milyen időközönként?



Ha nem akkor:

Miért?

Ha egyszer megfürdetem attól baja lesz?

Meg tud a vízben fulladni?

Köszönöm előre is a válaszokat! :P:D


2010. okt. 23. 14:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Utolsó: Igazad van :)

De én akkor sem fogom fürdetni, ha Egyszer :) meg lesz

2010. okt. 23. 21:49
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem van dzsungáriai törpehörim. Néha megfürdetem, de nem azért mert piszkos lenne, hiszen "tisztítja"magát naponta többször is. A móka kedvéért lehet,de csak akkor, ha úgy látod a höri is élvezi. A tenyeremet, amin a höri van, beleteszem kicsit a vízbe és magától lemászik, úszik egyet, ha elfárad visszamászik a kezembe, majd így megy tovább addig míg ő szeretné. Én azután egy pici puha törölközőre teszem, ami jól felszívja a nedvességet, így még soha nem fázott meg. A víz pedig olyan hőmérsékletű legyen, amiben te is szívesen fürödnél...(langyos a legmegfelelőbb)
2010. okt. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm.ezt az úsztatást lehet, hogy kipróbálom majd a hörimmel.De csak akkor ha élvezni fogja.

Köszi!

2010. okt. 25. 17:15
 14/16 anonim válasza:
nekem volt hörcsögöm és rendszeresen fürdettem mert belefeküdt a pisijébe és nem volt valami jó szaga és nem lett tőle semi baja még élveszte is:)
2010. nov. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltál.

Én még nem próbáltam ki a hörimen( megkaptam)de majd ha nagyon-nagyon-nagyon koszos lesz akkor talán. De most nagyon jó illata van! Szeretem a Höri szagiot

2010. nov. 21. 08:13
 16/16 anonim válasza:
2011. nov. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!