Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy tündéri kicsike...

Találtam egy tündéri kicsike cicát! De nem tarthatom meg baba miatt! 4 napja a konyhámban csövezik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon édi,hófehér szőrű, kék szemű kiscicát találtam,vagyis inkább hazakísért minket.Van egy nagy macskánk,aki bántani akarta,ezért felvittem a lakásba,amíg megkeresem a gazdiját,vagy oda nem tudom adni valakinek.Ennek már négy napja.Szegény nem kell senkinek,pedig nagyon kis édi,egy igazi hercegnő,max két hónapos lehet,szobatiszta,megfürdettem, még szoknyát is adtam rá.Én sajnos nem tudom megtartani,mert baba van a házba.

Hol ajánlhatnám még?

Menhelyre nem akarom vinni.


2010. okt. 10. 10:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szoknyát??? :-O :-O engedd inkább ki a másik macskához, hagy szokják egymást ;)
2010. okt. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A másik macsek olyan vad,hogy még simogatni sem lehet,már tépett szét kiscicát!Ezt nam akarom végignézni,a gyereknek sem kell látnia.
2010. okt. 10. 10:50
 3/15 anonim ***** válasza:
Merre laktok?:) Én lehet be tudnám fogadni benti cicának egy másik 2hónapos fekete cica mellé:)
2010. okt. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Veszprémben lakunk,egész nap itthon vagyunk.
2010. okt. 10. 10:52
 5/15 anonim ***** válasza:
Azta.. Mostanság mindenki fehér kékszemű kiscicákat talál?:D Egyik ismerősünk is talált egyet, gyönyörű kiscica, ő megtartotta...De ha te ezt nem teheted meg, kérdezz meg annyi embert amennyit csak tudsz, és próbáld meg normális helyre elajándékozni... Vagy vidd el az állatorvoshoz, kérj ott segítséget, hogy te ugye a baba miatt nem tudod megtartani, kérdezgessék már meg az odajárókat, stb.
2010. okt. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert törölni fogják a kérdésed, én is tettem fel hasonlót és jött a törlés, hogy ez nem csere-bere oldal....Azért remélem nem törlik és találsz gazdit, nálatok nincs állatvásár? Itt Pécsen minden vasárnap van, rengeteg cicát visznek ki. Próbálkozz ilyen helyen!
2010. okt. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
hogy tépne már szét egy nagyobb macska egy kiscicát, pláne két hónaposat????
2010. okt. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Jó gyorsan,alhiheted,engem is sokszor szétkarmolt+szétharapott,még a saját kölykét is!

Nem azért tettem fel a kérdést,hogy itt találjak gazdit,hanem hol keressek neki még?Szórólapozni nem tudok,se nyomtatóm,se semim,ismerősöknek nem kell,közeli suliban sem.Mert aki szereti a macskákak,annak van,aki meg ne,annak meg minek?

2010. okt. 10. 13:41
 9/15 anonim ***** válasza:
Állatvásár, Veszprémben vagy a közelben nincs? Én Pécsen tudok.
2010. okt. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én ma hoztam a vásárból egy cicát egy másik mellé, attól, sokan keresnek épp cicát, sokan egy másik macska mellé, nekünk is volt már egy és mellé kellett.
2010. okt. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!